додому Мода і стиль

Покриття нігтів біогелем — красивий догляд

Покриття нігтів біогелем стає все більш і більш популярним, однак не всі знають, в чому саме полягає специфіка процесу покриття нігтів біогелем, в чому його переваги і недоліки, якщо такі є.

05-01-15-foto-700x466-1

Що таке біогель

Біогелем, так само, як і звичайним лаком для нігтів, можна покривати будь-які типи нігтьових пластин. Консистенція біогелю, як видно з його назви, являє собою гелевидну речовину, у складі якої не міститься ніяких токсичних компонентів. Це означає, що в формулу біогелю не входить акрил, формальдегіди, толуол і дібутилфталат. Біогель виконує захисну функцію, запобігає розшаруванню і ламкості, додає нігтя здоровий вигляд.

Покриття біогелем

Перед покриттям нігтів біогелем, ніготь піддається легкій, делікатній шліфовці. Перед нанесенням гелю не застосовуються ніякі базові покриття, знежирюючі або коригувальні кислотно-лужний баланс розчини.  Біогель наноситься безпосередньо на натуральний ніготь, так само як і лак для нігтів, при цьому біогелеве покриття не сковує рух нігтя, зберігає його природну гнучкість і захищає нігтьову пластину від пошкоджень.

Процедура покриття нігтів біогелем не супроводжується виділенням токсичних парів і специфічними запахами.

Для закріплення покриття використовується ультрафіолетова лампа, біогель повністю висихає приблизно за дві-три хвилини. Різнобарвні лаки без вмісту ацетону можна наносити безпосередньо на біогель, так само як і французький манікюр або безбарвне покриття. На пальцях рук таке покриття протримається без пошкоджень до чотирьох тижнів, педікюр буде вас радувати більше восьми тижнів.

У чому переваги біогелю над іншими покриттями

Основна перевага біогелю полягає в його повній нешкідливості, біогель не змінює структуру нігтя, відсутність в його складі агресивних хімікатів гарантує здоров’я і красу натуральних нігтів.

Більшість гелевих покриттів для посилення міцності вимагає попереднього покриття базою, що в свою чергу призводить до зневоднення нігтьової пластини. В результаті втрати природної вологи нігті стають слабкими, починають змінювати колір, розшаровуватися і кришитися. До складу більшості гелевих покриттів входить акрил, і присутність цього елемента істотно ускладнює зняття гелю з нігтів. Унікальна формула біогелю не містить акрилу, і це дозволяє зберегти красу і здоров’я натуральних нігтів і в теж час отримати всі переваги штучних покриттів.

Видалення біогелевого нігтьового покриття

Видалення біогелю не вимагає багато часу, для зняття біогелю вам буде потрібно спеціальний розчин, який не пошкоджує і не зневоднює натуральний ніготь. Просочений цим розчином ватний тампон, поміщають на ніготь, потім обертають кінчик пальця фольгою. Приблизно через 10 хвилин гель відходить від нігтя і легко знімається. Під нігтем ми виявляємо красивий і здоровий натуральний ніготь. Процедуру зняття біогелю краще довірити майстру манікюру, але це можна зробити і в домашніх умовах.

  • Видалення біогелю з нігтів слід проводити в добре провітрюваному приміщенні. Насамперед видаліть з нігтів кольоровий лак, для цього можна використовувати рідину для зняття лаку з вмістом ацетону.
  • Змішайте в пластиковій або скляній посуді рівні частини ацетоновій рідини для зняття лаку зі 100-% ацетоном, Ацетон можна придбати в аптеці.
  • Занурте нігті в приготовлену суміш на 15 хвилин.
  • Лопаткою з манікюрного набора підійміть гелеве покриття в зоні нігтьового ложа. Якщо гель не піднімається, потримайте нігті в ацетоновому розчині ще якийсь час. Не слід насильно здирати гель, занадто агресивні рухи можуть пошкодити нігтьове ложе. Після видалення гелю покрийте нігті шаром прозорого зміцнюючого лаку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут