додому Астрологія та Гороскопи

Знаки Зодіаку, які можуть винести вам мозок

30

Хтось може впізнати себе або своїх знайомих у цій добірці. Головне — не сприймати це надто серйозно.

by @Twin Studio

Діви

Діви — чемпіони з виносу мозку як собі, так і іншим. Але важливо зазначити, що вони ніколи не роблять це без причини. Якщо це стосується інших, завжди є якась причина, хоча не завжди зрозуміла.

Собі ж Діви можуть виносити мозок годинами, знаходячи привід у кожній дрібниці. Наприклад, вони можуть зіпсувати собі хороший день, переконуючи себе, що потрібно щось робити або вирішувати, замість того, щоб насолодитися вихідним. Для деяких Дів вихідний — це окремий виклик, адже вони патологічно не вміють розслаблятися та отримувати задоволення від бездіяльності.

Близнята

Спочатку ми хотіли включити до цієї добірки Скорпіона, але зрозуміли, що це буде неправильно. Скорпіони діяльні, іноді запальні, люблять дратувати інших, але мозок особливо не виносять. А ось хто майстер у цій справі — це Близнята. Вони можуть з почуттям і до ладу їсти розум співрозмовника чайною ложечкою.

Це не постійна поведінка, а за настроєм. Їхній настрій іноді нагадує шквальний вітер: налетить, винесе і полетить далі, можливо з перервами на легкий скандал чи каву з плюшками. Грішать як жінки, так і чоловіки. Жінки емоційніші, і це буває частіше, а чоловіки виносять співрозмовнику мозок ґрунтовніше, особливо якщо п’яні.

Овни

Не те щоб Овни дуже вже цим грішили, але їхня впертість і запал іноді призводять до виносу мозку. Овни можуть зробити з простого складне, діючи як троянський вірус, заповнюючи максимум місця в голові співрозмовника.

Якщо розмова йде на рівних, все ще терпимо. Але якщо зайде суперечка з представницею цього знака, винос мозку буде забезпечений разом із тотальним спамленням голови. А можливо ще й із образою, якщо надто різко відповісти. І не важливо, що це вже вкотре відповідаєш на одне й те саме.

Риби

Ось він, наш головний знак — мозковиносник у всьому зодіакальному колі. Якщо не згодні, справа ваша, переконувати не будемо. Але цей знак справді великий майстер із вибуху, виносу, запалення… І ще кільком дисциплінам, які не дозволяє озвучити цензура.

Навіщо вони це роблять? Хто знає… Іноді навіть самі Риби не знають. Але при цьому виносять мозок майстерно, іноді перетворюючи це на цирк чи театр одного актора. Розповідаючи круті історії про те, як пішли по сигарети, а повернулися через добу з перегаром і відерцем морозива.

Ціль у Риб може дійсно бути відсутньою. Це невід’ємна риса характеру або тонка маніпуляція. Хто знає, що там у голові у них діється.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут