додому Сім'я і відносини

Як урізноманітнити інтимне життя

Колі відносинам кілька років, а партнери «приїлися» один одному, немає кращого способу вдихнути в них нове життя, чим урізноманітнити в парі інтимне життя. Варіантів існує безліч, була би фантазія. Ми ж наводимо вісім способів, що діють на всі 100%.

Не бійся, більшість наведених варіантів дуже прості, і тобі не доведеться навіть докуповувати еротичні приналежності в секс-шопі. Чоловіки — істоти передбачувані, і варто тільки натиснути на потрібну точку, як відповідна реакція не змусить себе чекати.

13-02-15-foto-700x525-1

Спосіб перший

Існує думка, що нові партнерки для сильної статі — це не розпуста, а природна необхідність. Немає нічого простішого, як розпалити уяву чоловіка. Для початку спробуй поміняти власний образ — прикупи перуку, поміняй стиль макіяжу, манеру одягатися. Можливо, одного цього виявиться достатньо. Якщо ні, то 100% успіху принесе відверта нижня білизна.

Спосіб другий

Рольові ігри урізноманітнюють інтимне життя, якщо в обох партнерах спить творча натура. Тут немає перепон, дай волю фантазії. Зіграйте ролі гінеколога і пацієнтки, учениці і вчителі, рабині і пана. Може, вам вдасться придумати і якісь нові образи, головне — дайте волю пристрастям.

Спосіб третій

За статистикою серед чоловіків планети порно дивиться не менше 70%. Та й жінки не на багато відстають. Чому б вам не зробити перегляд еротичної картини спільним? Головна перевага цього варіанту — ефект настає дуже швидко, як правило, ще до закінчення фільму.

Спосіб четвертий

Існують і більш радикальні способи урізноманітнити інтимне життя, ніж перегляд «полунички». Наприклад, самим спробувати себе в ролі акторів або еротичних моделей. Зйомка і потім спільний перегляд домашнього відвертого відео дуже збуджує.

Спосіб п’ятий

Часто охолодження відносин відбувається не через конфлікти, а через банальну буденність, рутину, «битовуху». Цукерково-букетний період, повний пристрастей і необдуманих вчинків в ім’я любові, цілком можна пережити ще раз. Пишіть один одному еротичні СМС-ки, залишайте записки з відвертим змістом, практикуйте секс по телефону на роботі.

Спосіб шостий

Ще один варіант урізноманітнити інтимне життя — на час відмовитися від сексу. Краще зробити це так, щоб партнер і зовсім не знав, що перерва у відносинах спланована тобою заздалегідь. Як говорили древні китайські мудреці — «без стриманості немає насолоди». Навіть декількох днів розлуки вистачить, щоб секс в парі став яскравим.

Спосіб сьомий

А в деяких випадках кращий варіант урізноманітнити секс — це звернутися до старого досвіду. Згадай, як «це» відбувалося у вас в перший раз. Не просто емоції, а пози, місця, всі деталі. Потім постарайся відтворити все в найдрібніших подробицях. Англомовні люди називають це «flashback», яскравий спогад. Це як з запахом мандаринів на новий рік — емоції прокидаються, тільки варто витягти з глибин пам’яті.

Спосіб восьмий

Останній спосіб урізноманітнити інтимне життя — для найвідчайдушніших. Мова йде про секс в публічних місцях. Якщо тебе не лякає перспектива бути схопленим, спробуйте усамітнитися в туалеті торгового центру, в парку, займіться сексом, стоячи в автомобільній пробці. Гарантуємо, вражень і запала вистачить на весь наступний день і ніч.

Хоча б один з наведених восьми способів, як в парі урізноманітнити інтимне життя, вам підійде. А краще вчинити радикально і спробувати їх всі разом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут