додому Краса і здоров'я

Як схуднути за допомогою аромаолійки — цей спосіб використовують всі худеньки

279

Часто багато дівчат і жінки задаються питанням — що допоможе прибрати зайві кілограми або залишитися у формі без строгих обмежень. Відповідь є!

Наталя Шульга — нутрициолог і ароматерапевт — розкриває секрети одного з найефективніших засобів по боротьбі з небажаною вагою — ефірні олії.

З чого почати?

При виборі ефірної олії зверніть увагу на його склад. Для схуднення і розщеплення жирів підійдуть цитрусові аромати. Серед них апельсин, грейпфрут, лимон або мандарин. Саме вони запускають ліполіз — метаболічний процес розщеплення жирів на складові. Найбільш дієвим елементом буде грейпфрут, який дуже добре працює з зайвими жировими відкладеннями (читайте також: Які продукти виключити з раціону кожному знаку Зодіаку, щоб схуднути в 2023 році ).

Ефективність ефірних олій полягає в тому, що в одній краплі містяться кілограми вихідного продукту. А це означає, що навіть вона буде впливати на все ваше тіло, прибираючи як внутрішні, так і зовнішні жирові відкладення.

Щоб знизити цукор в крові і апетит, використовуйте аромасла пряної групи: корицю, імбир, куркуму або м’яту. Однак ці речовини відмінно працюють ще й як імуномодулятори, активно впливають на ендокринну систему.

Для досягнення максимального ефекту найкраще вдаватися до синергії елементів двох груп: з пряних і з ліполітиків ( запускають ліполіз ). Так вони будуть доповнювати один одного і посилювати результат впливу.

Как похудеть с помощью аромасла — этот способ используют все худышки

Як це працює?

У ефірних олій є одна дуже приємна особливість — вони мають властивість проникати через шкіру на 15 см углиб, починаючи швидше запускати кровотік навколо мембрани ( тим самим її розігріваючи ) жирової клітини, завдяки чому вона починає видавати все зайве в кровотік.

Цей ефект особливо корисний при масажах з олійками. Також прийти до результату можна не тільки посредствам втирання масла в шкіру, але і зробивши просту і швидку інгаляцію, наприклад, до і після їжі.

Психологічний аспект

Крім фізичного стану, важливу роль в організмі грає психосоматика. Так, деякі види ефірних олій: кориця, імбир або грейпфрут здатні допомогти з такими речами, як прийняття свого тіла, зниження рівня стресу, підвищення впевненості в собі (читайте також: Що відбувається з тілом, коли ви їсте квашену капусту — а ви знали? ).

Як підсумок, така комбінація і синергія ароматів допомагають боротися з переїданням, харчовими зривами, комплексами і наслідками від них.

Правда чи міф?

Схуднути за допомогою аромамасел дійсно можливо. Завдяки спільній роботі ліполітиків і прянощів знижується цукор в крові, аромасла добираються до жирових клітин і запускають процес детоксикації.

Додати коментар