додому Сім'я та стосунки

Як елегантно розірвати любовний трикутник: 4 способи

269

Відносини — штука складна. Нерідко в пару вклинюється інший чоловік або жінка, утворюючи любовний трикутник. Він затягує і виснажує сили. Як зруйнувати порочну зв’язок, зберігши власну гідність і душевну рівновагу? Є 4 елегантних способу виходу з любовного трикутника.

Перемогти

Звичайно, нічого не може бути краще перемоги. Але шанси великі лише в тому випадку, якщо ви перебуваєте в законному шлюбі, а не є коханцями. За статистикою, всього 20% відносин на стороні закінчуються офіційним союзом, в інших випадках блудний чоловік повертається додому.

Як правило, в новому партнері шукають ті якості, за які полюбили колишнього, підсвідомо прагнучи відродити колишню пристрасть. Однак ейфорія швидко проходить. На світло виходять всі недоліки нового коханого, а особливості характеру і звички, які раніше здавалися милими, починають моторошно дратувати.

Приходить усвідомлення, що офіційний чоловік не так вже й поганий. До того ж, міцно пов’язують прожиті роки. Тому другого партнера, який опинився на місці жертви, слід зберігати спокій і холоднокровність. Спроби відразу довести щось невірного партнера ні до чого не приведуть. Вичекайте і починайте діяти на тверезу голову.

Відпустити

Просто попрощатися недостатньо. Важливо досконально переосмислити відносини і зрозуміти, що ви нічого не повинні один одному. Припиніть вважати себе жертвою, погляньте на ситуацію з боку, вибачте і живіть далі. Пам’ятайте, що любовний трикутник — це постійна боротьба, виснажлива всіх учасників. Якщо протистояння затягнулося або в хід пішли « брудні » методи, пора це припиняти. Дуже важливо щиро пробачити невірному партнера, щоб почати життя з чистого аркуша.

Перетворити трикутник в чотирикутник

Часом цей спосіб може дати непоганий результат. Як мінімум, ви відвернетеся від деструктивних відносин. Як максимум — об’єкт вашої любові нарешті одумається і припинить кидатися між двох вогнів. Звичайно, в подібній ситуації можна пошкодувати коханців, адже їх використовували як інструмент для досягнення мети. Але тут якраз той випадок, коли на війні всі засоби хороші.

Завести симпатію на стороні — відмінний привід нагадати другий половинці, що вона легко може вас втратити. Як правило, це протвережує блудливого партнера на тривалий час, і він геть забуває про те, як дивитися на сторону.

Переїхати

Втекти і залишити інших учасників трикутника розбиратися в хитросплетіннях відносин самостійно — теж непоганий варіант. Нехай вони думають, що робити, а ви займіться роботою або улюбленим хобі. Крім того, перебуваючи далеко від об’єкта симпатії, ви зможете охолодити свій запал і подивитися на ситуацію з боку. Можливо, справжніх почуттів там і не було, а вами рухав звичайний азарт.

Пам’ятайте, що в любові як на війні: виграє той, хто думає головою, діє холоднокровно і використовує добре продуману стратегію. Краще докласти зусиль і розірвати любовний трикутник зараз, ніж озирнутися в минуле і зрозуміти, що кілька років життя були витрачені даремно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут