додому Гороскоп

Таро-прогноз на 2022 рік для всіх знаків зодіаку

11

Які зміни принесе кожному знаку 2022 рік Експерт в області Таро поставив питання священним арканам.

Image by Jean Didier from Pixabay

Таро — тонкий інструмент, що дозволяє зазирнути всередину самого себе, пізнати межі особистості і дізнатися про те, що на нас чекає. Достатньо однієї карти з колоди, щоб побачити майбутні події. Нумеролог Жанна Мусатова склала Таро-прогноз на рік Чорного Водяного Тигра для представників кожного знака зодіаку.

Овен — Колісниця

Це карта повної впевненості, спокою та гармонії. Говорить про важливі кар’єрні зміни, успіхи у справах та особистісне зростання. Овни зможуть самостійно подолати будь-які труднощі та перешкоди, і це зробить їх впевненішим у собі та загартує характер. У 2022 році у представників знака з’явиться багато корисних та цікавих знайомств, також рік стане вдалим для подорожей, відряджень та спонтанних поїздок. А вільні Овни обов’язково зустрінуть свою другу половинку.

Тілець- Імператор

Не варто лякатися назви цього аркана. Він лише говорить про кінець поточної ситуації та початок нових подій. Ймовірно, ці зміни принесуть певні труднощі, але Близнюкам неодмінно треба зуміти їх подолати, щоб відбулося внутрішнє переродження, яке тягне за собою спокій та гармонію. А ще 2022 рік — особливо сприятливий період для позитивних змін в любовній сфері.

Головне завдання по аркану самітника — пізнати і прийняти самого себе. Всі наші неприємності походять від того, що ми погано розуміємо всі межі власної особистості та не вміємо грамотно їх використати. У 2022 році Раки зможуть це змінити. Рік несе їм боротьбу з власними пристрастями та помилками, що приведе на правильний шлях. Також на представників знака чекає успіх у роботі та навчанні (якщо ви раптом мрієте нарешті вивчити іноземну мову — саме час).

Левів чекають на серйозні життєві зміни та важливі уроки. За цей рік їм доведеться впоратися з гординею та навчитися бачити навколо себе інших людей. Відбудеться безліч ситуацій, в яких представники знаку почуватимуться не у своїй тарілці, проте не варто їх уникати — вони допоможуть відкрити нові перспективи та можливості. А ті Леви, які ще не знайшли другу половинку, зустрінуть у 2022 придатну для побудови стосунків людину. — Закохані — закохані .

Ця карта безумовно говорить про можливість появи в житті Дів серйозної серцевої прихильності. Завдяки цьому почуття, що окрилює, представникам знака буде набагато легше жити і працювати. Сімейні Діви по-новому подивляться на свій статус і оцінять рідних і близьких людей. Також Закохані прогнозують вибір, який належить зробити. Рішення швидше за все виявиться непростим, але, прийнявши його, можна перейти на більш високий рівень духовного розвитку. 2022 буде для Терезів повний спокус і суєти. Однак з огляду на те, що аркан перевернутий, можна сказати, що представники знака зможуть взяти себе в руки і подолати труднощі. У результаті вони знайдуть спокій і гармонію і ясно побачать свій шлях. З’явиться впевненість у собі, яка допоможе у виконанні бажань, кар’єрі, сфері фінансів та особистого життя. Скорпіон Сьогодень Маг магії

Карта вказує на присутність у Скорпіонів тих якостей, які необхідні для розвитку талантів і стрімкого просування. Уява, амбітність, впевненість у собі, лідерські якості та інтуїція — у цьому у представників знака у 2022 році не буде браку. Вони легко зуміють вирішити всі давні проблеми, у рази збільшити поточний дохід та відновити стосунки з рідною людиною.

Стрілець — Зірка

Рік Чорного Водяного Тигра стане для представників знаку вдалим та щасливим. Карта символізує надію, радісні зміни, міцне здоров’я та гармонію у коханні. Притаманна Стрільцям чарівність і гарний настрій, що не зникає, допоможуть втілити в життя будь-які ідеї. Так що 2022 — найкращий час для освоєння нових хобі та отримання цікавих навичок!

Блазень — це свобода, нові враження, пригоди і навіть екстремальні ситуації. Варто бути обережними та обачними, тому що цей шлях обіцяє багато крутих поворотів. Але завдяки сміливості і натиску, Козероги зможуть отримати від життя корисні уроки і досягти вражаючих успіхів: як у кар’єрі, так і в особистому житті.

Представники символу зможуть вирішити старі конфлікти. Головне, потрібно намагатися не придушувати в собі емоції та почуття, бути щирими та відкритими. Тоді в життя обов’язково прийдуть позитивні зміни! Також 2022 рік стане для Водоліїв сприятливим для просування кар’єрними сходами та зміцнення взаємовідносин з коханими людьми.

В 2022 році не варто особливо розраховувати на інтуїцію — вона може підвести і притягнути в життя не найприємніші події. Зате раціональність і практичність, навпаки, допоможуть позбавитися хаосу і розставити все по місцях. Зокрема, визначитися з справді важливими цілями та скласти план для їх досягнення. В особистому житті Риби зможуть позбутися невпевненості та ілюзій, стануть більше довіряти партнерові та відчують себе по-справжньому коханими. Анна Нормандська

Джерело

попередня статтяЗнаки зодіаку, у яких кардинально зміниться життя у 2022 році
наступна статтяЯкі молочні продукти можна при непереносимості лактози

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут