додому Мода і стиль

Як правильно робити манікюр: корисні поради

Хто з нас не мріє про красиві і доглянуті руки: м’яка і гладка шкіра, довгі, рівні й чисті нігті. Щоб мрія стала дійсністю, постарайтеся не допустити помилки манікюру, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд рук.манікюр

  1. Не забувайте наносити основу під лак для нігтів. Безбарвна основа зміцнює нігті, робить їх більш міцними, гладкими і рівними, а нанесення лаку — більш легким. До того ж основа запобігає негативний вплив пігментів, що містяться в лаку.
  2. За всіма правилами мистецтва манікюру при фарбуванні нігтів необхідно наносити один шар основи, два шари лаку і один шар фіксуючого лаку. Без дотримання цих правил манікюр буде невдалим, особливо якщо ви нанесли лише один шар лаку.
  3. Якщо ви не маєте як мінімум однієї години вільного часу, робити манікюр не варто й починати. Після правильного нанесення чотирьох шарів лаку необхідно не менше тридцяти-сорока хвилин, щоб нігті добре висохли. Поспіх в даному випадку призведе до потьоків і нерівностей. Для тих же, хто дуже поспішає, можна порадити наносити ці чотири шари один за одним, не чекаючи висихання кожного з них.
  4. Не використовуйте рідину для зняття лаку на основі ацетону, цей дратівливий хімічний продукт сушить нігті, які згодом стають ламкими.
  5. Не наносіть лак для нігтів занадто близько до кутикули. Найжахливіший варіант манікюру — це нанесення лаку на кутикулу. Видалити лак з кутикули досить складно навіть за допомогою ватної палички, змоченої в рідині для зняття лаку, на шкірі залишається легке фарбування. Уникнути подібного ефекту допоможе нанесення лаку на італійський манер, тобто відступити на півміліметра від контуру нігтя, але не більше. Це візуально зробить нігті і руки більш витонченими.
  6. Ні в якому разі не відсувайте кутикулу, що не обробивши її попередньо спеціальним зволожуючим засобом. Для того щоб процедура не була занадто болючою, потрібно потримати руки в теплій воді: краще робити манікюр після прийняття ванни або гарячого душу. Шкіра кутикули розм’якшується і її легше відсунути. Виникає питання: зрізати кутикулу чи ні? Кутикулу краще зрізати за допомогою спеціальних щипчиків, коли шкіра досить відросла.
  7. Слідкуйте за тим, щоб всі нігті були однакової довжини. Якщо ламається ніготь, необхідно зрізати і інші, щоб вирівняти їх по довжині.
  8. Не забувайте вчасно знімати лак для нігтів. Лак бездоганно тримається на нігтях приблизно протягом чотирьох днів або трохи довше, якщо він покритий фіксуючим лаком. При перших ознаках відлущування лаку необхідно відразу повністю його зняти.
  9. Не захоплюйтеся французьким манікюром. Версія про те, що французький манікюр підходить для будь-якого випадку, помилкова. За незрозумілих причин перевагу в даному випадку віддається дуже коротким нігтям квадратної, акуратно закругленою з боків форми. Повірте, як тільки французький манікюр знову увійде в моду, ви про це дізнаєтеся.

Дізнайтесь більше:

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут