додому Краса і здоров'я

Дефіцит B12: одночасний прийом з іншим вітаміном погіршить стан

237

Вітамін B12 є одною з найважливіших речовин для правильної роботи організму. Він необхідний для вироблення червоних кров’яних тілець, функції мозку і нервової системи.

Зазвичай дефіцит B12 усувається за допомогою добавок. Однак приймаючи їх, слід враховувати один момент, який може привести до неприємних наслідків. Експерти радять переконатися, що разом з B12 не вживається вітамін С.

Як пояснив фармацевт Скотт Макдугалл, це може посилити дефіцит B12. Він порадив приймати вітаміни з інтервалом не менше двох годин. “Якщо ви приймаєте вітамін C разом з вітаміном B12, то перший може розщепити останній у вашому травному тракті, що знижує засвоєння вітаміну B12. Це може викликати ряд фізичних і психологічних проблем”, – додав він.

За словами Макдугалл, фізичні проблеми можуть проявитися втратою апетиту і збоями в роботі кишечника.

В той же час фахівець пояснив, що додатковий прийом вітаміну С “допоможе знизити ризик розвитку хронічних захворювань”, а також проблем з серцем. З іншого боку, надлишок цієї речовини в організмі може привести до утворення каменів в нирках і надлишку заліза, додав він.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут