додому Сім'я і відносини

Як помиритися з чоловіком

Як помиритися з чоловіком? З цим питанням стикається будь-яка, навіть найлюбляча жінка, адже всі ми живі люди і нерідко між самими близькими виникає непорозуміння і навіть сварки.

Як помиритися з чоловіком

Коли сварка відбувається без серйозної причини, помиритися набагато простіше, адже дрібниці швидко забуваються. Але якщо розлад стався через серйозні проблеми, розбіжності в поглядах на принципові речі, то помиритися буває досить важко.

Кожен прагне продемонструвати свою правоту і не йде на поступки, тим самим розвиваючи і посилюючи конфлікт. Така поведінка властива не тільки молодим парам, але і подружжю, яке прожило разом достатній час — справа тут не в поглядах на життя, які не вдалося згладити навіть довготою спільного життя. Дуже часто навіть на перший погляд дріб’язкова сварка переростає в затяжний конфлікт, і чим довше він триває, тим важче піти на примирення. Кожен задає собі одне і те ж питання: а чому перший миритися повинен (повинна) саме я?

simia_vidnosyny_svarka_600

Почнемо з того, що у чоловіків з рефлексією значно гірше, ніж у нас і варіант того, що він практично не мучиться в даній ситуації, цілком можливий. Тому від конфлікту, швидше за все, страждаєте саме ви, жінка, що володіє більш тонкою душевною структурою. Ось і питається, навіщо вам страждати? Ви ж вважаєте себе правою і мудрішою? Ось і проявіть мудрість і йдіть на примирення. До того ж, саме на вас покладена давня місія щодо збереження сімейного вогнища!

Як піти на примирення з чоловіком і при цьому не відчувати себе приниженою?

Подумайте самі, хіба можна відчувати приниження, здійснюючи дуже розумний вчинок, який поверне все на круги своя? До того ж, вас ніхто не змушує вимовляти слова вибачення і визнавати те, що саме ви помилялися. Якщо причина сварки незначна, то можете просто влаштувати чоловікові шикарну вечерю при свічках і спокусити його, не кажучи ні слова. Навряд чи вранці він буде почувати себе скривдженим, швидше за все він навіть і не згадає про колишню сварку.

Ще один спосіб зробити примирення м’яким і без з’ясування відносин — запросити в будинок спільних друзів, але так, як ніби вони прийшли спонтанно (справжні друзі із задоволенням прийдуть на виручку!). У ході дружньої бесіди вам обом волею-неволею, доведеться спілкуватися і робити вигляд, що все добре, а там, дивись, ввійдете в роль і після відходу гостей станете спілкуватися так, як це було до сварки.

Взагалі, психологи найчастіше розглядають незначну сварку як привід до оновлення відносин — боязнь втратити один одного розпалює притуплену пристрасть і робить примирення дуже яскравим і чуттєвим. Після такого примирення пара нерідко заводить другу, а бува і третю дитину!

Якщо ж причина сварки принципова, і ви не можете піти на примирення, не з’ясувавши всі нюанси, тоді не варто себе ламати. Є такі життєві ситуації, в яких жінка просто не може піти на примирення. Це зрада, різні залежності і обман.

Ставлення жінок до зрад різне — хтось вважає, що всі чоловіки зраджують, і з цим доводиться жити і миритися, хтось може пробачити швидкоплинне захоплення, а для інших зрада є повним крахом всіх планів на майбутнє. У тому випадку необхідна конкретна розмова і з’ясування відносин, інакше подальше життя буде просто нестерпним.

Залежність, будь то пияцтво, наркоманія чи ігроманія, вимагає не тільки розмов, але і переконання в необхідності відвідати фахівця. З цього приводу не можна сваритися — треба намагатися врятувати близьку людину, яка сама не в змозі себе контролювати.

Обман також може бути різним: чоловік може приховати частину доходу, щоб зібрати на поїздку до моря або на подарунок, а дружина, не з’ясувавши всіх подробиць, влаштує скандал. Якщо так сталося, не потрібно соромитися принести свої вибачення і показати, що відчуваєте себе винною. Якщо ж брехня — постійний супутник ваших відносин, потрібно боротися з нею розмовами і обговореннями. Конфлікт не вирішить цю проблему і, на жаль, вам або доведеться змиритися з постійним брехнею чоловіка, або він все-таки спробує змінитися сам.

Як бачите, причин для сварок може бути безліч і в кожному конкретному випадку шукати шляхи до примирення найчастіше доводиться нам, адже ми розумніші і більше дорожимо відносинами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут