додому Мода і стиль

Як фарбувати брови олівцем: необхідні знання для виразного макіяжу

4807

Знати, як фарбувати брови олівцем лише теоретично недостатньо, щоб робити це вміло і красиво. Якщо ви новачок в цій області, готуйтеся до практики, пробуйте різні відтінки олівців і різну техніку нанесення лінії. Тільки так ви зможете, по-перше, набити руку, по-друге, знайти той образ і малюнок брів, який ідеально підходить до вашого обличчя. Зробити все це неважко, а навчитися – корисно і ніколи не буде зайвим, навіть якщо ви плануєте вдаватися до фарбування брів перманентними фарбами.

29-12-14-foto-600x206-1

Вибір олівця

Пару десятків років тому, коли індустрія не могла похвалитися великою різноманітністю засобів декоративної косметики, у багатьох жінок був один-єдиний олівець для очей. Ним підводилися повіки по контуру і підкреслювалися брови. Звичайно, майже завжди він був чорним, рідко – сірим або коричневим. Сьогодні на полицях косметичних бутиків можна знайти гідну кількість відтінків олівця для брів, який зовсім не призначений для універсальних цілей в макіяжі очей.

Є насичені вугільно-чорні олівці, темно-сірі, світло-сірі, темно-коричневі або світло-коричневі для блондинок. Текстура олівця для брів теж не єдина. Є м’які і тверді, більш жирні і зовсім сухі. Вибирати серед цієї пишності важко споживачеві, якому належить випробувати різні кольори і відтінки на собі, визначаючись між сухими твердими лініями і пристрасними штрихами для інтенсивного макіяжу.

Правила відповідності відтінків косметики і кольоротипу ніхто не скасовує. Якщо у вас темне волосся з попелястим відтінком, вибирайте темно-сірий олівець, темно-каштанове – коричневий, блондинкам варто зупинитися або на помірному сірому відтінку, або на світло-коричневому, залежно від теплоти відтінку їх волосся.

29-12-14-foto-600x370-3

Підготовка брів

Брови перед макіяжем повинні бути чистими і знежиреними. Якщо ви наносили тональний або зволожуючий крем, видаліть те, що потрапило на брову. Можете злегка припудрити область навколо брів, особливо знизу, на верхній повіці. Так ви створите рівне «полотно» без прищиків і жирного блиску, брови будуть виразними, і ніщо не стане відволікати від них уваги.

Начерк форми

Перед тим як приступати до позначення брів олівцевою лінією, необхідно позначити заздалегідь їхній відрізок – де брівна дуга буде починатися і закінчуватися. Подивіться уважно на подібну форму своїх брів без олівця. Рівна вона, чи є в ній просвіти між волосками і чи потрібна олівцева корекція довжини?

Якщо подібне косметичне виправлення форми брів необхідно, тоді озбройтеся дуже світлим олівцем і акуратно позначте новий контур брівної дуги, який ви потім будете заповнювати олівцем. Особливо важливо це зробити у верхній частині, яка визначає враження від форми, надаючи їй чіткість, і в області зламу, який, у свою чергу, визначає вираз обличчя.

29-12-14-foto-600x574-2

Техніка нанесення

Фарбувати брови олівцем потрібно без натиску на грифель, інакше лінія вийде різкою і грубою, і такі штрихи важко коригувати, особливо якщо олівець темний і стійкий. Візьміть олівець ближче до кінчика, зафіксуйте руку ліктем на столі і починайте фарбувати брови, імітуючи волоски. Просувайтеся по лінії росту брів короткими нежирними штрихами. Будьте дуже обережні біля лінії перенісся – тут штрихи повинні бути малопомітними, інакше вираз обличчя вийде грізним.

Якщо бров округла, а ви хочете зробити її більш чіткою, оформіть акуратну галочку у верхній частині у зламу брови, діагональною лінією опускаючи лінію до кінця дуги, при необхідності трохи заходячи за її природну лінію. У нижній частині брови також можна намалювати лінію, візуально потовщуючи брівну дугу в першій третині довжини біля основи до самого зламу. Особливо це потрібно жінкам, які захоплюються корекцією брів і сильно вищипують їх на самому початку, малюючи неприродно тонку і надмірно здивовану лінію.

Фарбуйте брови олівцем при природному денному освітленні. Так у вас більше шансів створити природний макіяж і зробити менше огріхів. Якщо вам здається, що в окремих точках олівець ліг занадто жирний – не страшно. Обережно потріть це місце ватяною паличкою з невеликою кількістю мила.