додому Краса і здоров'я

Високий холестерин: одна ознака на шкірі вкаже на небезпечний стан

179

Виявити високий рівень холестерину досить складно – для цього необхідно складати спеціальні аналізи. Однак є певні ознаки, які можуть вказати на небезпечний стан.

Високий рівень “поганого” – ЛПНГ – холестерину часто є провісником серйозних та потенційно небезпечних для життя станів. За даними фахівців Національної служби охорони здоров’я Великобританії (NHS), проблема в основному викликана “вживанням жирної їжі, недостатнім фізичним навантаженням, надмірною вагою, курінням та вживанням алкоголю”.

Як пише видання, експерти Американської академії дерматології (The American Academy of Dermatology) зазначають, що жовтувато-жовтогарячі нарости на шкірі можуть вказувати на високий рівень холестерину. “Ці безболісні відкладення можуть з’являтися в багатьох місцях, включаючи куточки очей, складки на долонях або тильну сторону гомілок”.

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

Додати коментар