додому Дієти і харчування

4 корисні сніданки, які позбавлять від вздуття

132

Кожній людині потрібно снідати корисними стравами.

Image by StockSnap from Pixabay

Вівсянка

Вівсянка – відмінне натуральне цільне зерно, що містить розчинну клітковину. Вівсянка схвалена для дієти FODMAP, що рекомендується при СРК.

Розчинна клітковина допомагає підтримувати роботу травної системи та допомагає при запорах. Тип розчинної клітковини, що міститься в вівсі, це бета-глюкан. Він також може знизити рівень холестерину та регулювати рівень цукру в крові після їжі.

Омлети

Яйця багаті на білок, тому їх вживання на сніданок допомагає відчувати ситість до обіду. Яйця також схвалено для дієти FODMAP.

Однак важливо перевірити, як організм ставиться до цілого яйця. Для деяких людей жовток може бути важким для травлення. У такому разі можна робити білковий омлет. Додайте до нього трохи овочів, щоб зробити його ще більш ароматним та ситним. Крім того, овочі допоможуть запобігти ще одному серйозному стану.

Тофу

Якщо ви хочете повністю відмовитися від яєць через СРК або з будь-якої іншої причини, можна зробити “яєчню-бовтанку” з тофу. Це рослинна альтернатива яйцям із високим вмістом білка, але низьким вмістом жиру. Приправте тофу сіллю і перцем, улюбленими приправами, перш ніж викласти на сковороду з невеликою кількістю олії.

Йогурт без наповнювачів

Ферментовані продукти, наприклад, йогурт, можуть позитивно впливати на кишечник. У них містяться пробіотики, які важливі для правильної роботи ШКТ. Вибирайте варіанти без цукру. Можна додати до йогурту трохи фруктів, які нормально сприймаються вашим ШКТ.

Джерело

попередня статтяВисокий холестерин: одна ознака на шкірі вкаже на небезпечний стан
наступна стаття4 незвичайні ознаки діабету

Додати коментар