додому Краса і здоров'я

Як боротися з розширеними порами?

Нерідко леді, що володіють жирним типом шкіри, страждають від такої проблеми як розширені пори. Ретельний догляд за даним типом є першорядним для її власниць. У міру розширення пор відбувається посилення вироблення сала сальними залозами. Це тягне за собою утворення жирного блиску.розширені пориБезумовно, кожна людина і її організм індивідуальні, тому поява таких неприємних симптомів можуть бути особливістю, однак у більшості випадків розширення пор і поява лискучих ділянок шкіри відбувається з вини її власниці, коли догляд за обличчям ведеться неправильно. До речі, недостатній і неграмотний догляд за шкірою може привести не тільки до звичайного розширенню пор, але і до цілого ряду шкірних захворювань.

Яким повинен бути догляд за шкірою?

На відміну від інших типів шкіри «жирний» приносить масу складнощів своїм власницям. Причин цьому декілька. Через те що залози виділяють надмірну кількість сала, поверх шкірного покриву утворюється жирна плівка, що не дозволяє збагачувати його киснем в достатньому обсязі. Це неодмінно тягне за собою додаткові проблеми. Пил, що потрапляє на шкіру, швидко перекриває надходження кисню, що уповільнює природний процес їх очищення. Поява жирного блиску веде до забруднення і запаленню пор по всій поверхні шкіри.

Достатнє та своєчасне очищення обличчя запобігає подальше розширення пор, що веде до незворотних процесів. Очищення необхідно проводити виключно засобами для вмивання за типом своєї шкіри, в яких містяться інгредієнти, які сприяють звуженню пор.

Боротися з розширеними порами можна, утримавшись від умивання водою, температура якої вище кімнатної. Якщо шкіра має характерний для жирного типу блиском, слід проводити умивання виключно прохолодною водою. Проблемна шкіра краще реагує на кип’ячену або талу воду. Якщо умови не дозволяють зробити своєчасний догляд за шкірою, можна скористатися серветками, здатними зняти запалення.

Один-два рази на 7-10 днів рекомендується очищати шкіру обличчя за допомогою скрабу. Проте варто врахувати, що для власниць жирного типу шкіри проводити можна лише поверхневий пілінг. Для цього слід підбирати дрібноабразивні очищаючі засоби. Середній і глибокий пілінг можуть травмувати шкіру, що призведе до ще більш серйозних проблем.

Турбота про шкіру з розширеними порами

Важливо вибрати правильні способи догляду за обличчям, що допомагають звузити пори і знайти природний колір обличчя.

Існує помилкова думка про те, що жирна шкіра не потребує нанесенні кремів. Як правило, нестача вологи можна заповнити тільки хорошими кремами, обраними за типом шкіри. Грамотно підібрані засоби для догляду здатні не тільки зволожити, а й наситити шкіру, звузити розширені пори.

Кубики льоду

Дівчатам, що страждають від розширених пор, провідні косметологи рекомендують робити масаж крижаними кубиками. Вони прекрасно тонізують і надають очищаючу дію. Кубики готуються з будь-яких лікарських трав, що володіють заспокійливим ефектом. Лід сам по собі робить звужуюче дію, а заморожена трава звіробою або дубової кори буде виробляти подвійний ефект.

Продукти

Підсушуючим ефектом володіють багато продуктів, у числі яких огірок, лимон і біла глина. Їх використання можливе в якості інгредієнтів для масок. Наносити такі засоби  можна два-три рази на тиждень на кілька хвилин, після чого шкіру потрібно обмивати охолодженою кип’яченою або талою водою. Після процедури необхідно наносити зволожуючий крем обраний індивідуально за типом шкіри.

Дізнайтесь більше:

Молочні маски

Розширені пори зменшаться, якщо двічі на тиждень наносити маски зі звичайного кефіру або кислого. Проте варто врахувати, що для жирного типу шкіри кисломолочні продукти повинні використовуватися з особливою обережністю. Особливо, якщо на шкірі спостерігаються запальні процеси.

Сучасна косметологія дозволяє вплинути на розширені пори різними салонними процедурами.

Дівчатам з розширеними порами не можна захоплюватися тональним кремом і пудрою. Ці засоби повинні використовуватися в мінімальній кількості, і наноситися на шкіру найтоншим шаром.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут