додому Поради

Вечірні звички для збереження молодості

196

Години перед сном буквально створені для турботи про свою красу — наша шкіра інтенсивно відновлюється саме вночі, а щоб процес регенерації відбувався максимально ефективно, потрібно до нього підготуватися. Фахівці розповіли, які звички перед сном сприятимуть збереженню молодості.

Image by Gerd Altmann from Pixabay

Провітрюйте спальню

Свіже повітря позитивно впливає як на якість сну, так і на відновлення шкіри під час відпочинку — у наповненій свіжим повітрям спальні верхні шари дерми краще насичуються киснем.

Чашка зеленого чаю перед сном

Вважається, що перед сном пити не можна, щоб уникнути ранкових набряків. Це не зовсім так: пити можна, але не пізніше ніж за годину до сну. Ідеальний вечірній напій — зелений чай, який прискорить метаболізм. Склянка звичайної води теж не буде зайвою, особливо якщо вдень ви її п’єте менше, ніж слід.

Максимальний догляд

Ніколи не нехтуйте вечірньою рутиною, причому не лише для шкіри обличчя, але й для тіла, губ. Протягом дня шкіра піддається серйозному впливу. Ультрафіолет, інтоксикація, стресові ситуації, коливання температури — усе це тягне за собою втрату колагену і еластину, тому ввечері допоможіть їй відновитися, адже саме під час сну активується регенерація шкірних покривів.

Вечірня йога

Стрес і напругу допоможе зняти йога перед сном. Дихальні практики сприятимуть швидкому релаксу. Йогу можна замінити на медитацію — або — якщо все це є для вас чужим — на п’ятихвилинку спокою, під час якої просто розмірено подихайте.

Правильна подушка

Якість сну і, як наслідок, вашої шкіри залежить не лише від вечірніх ритуалів, але й від правильно підібраних аксесуарів. Подушка — один з таких предметів, на який варто звернути увагу. Обирайте ту модель, на якій вам зручно, яка розслабляє і підтримує м’язи шиї. Придивіться до анатомічних подушок або так званих “подушок краси”. І частіше замінюйте наволочки, адже ваше обличчя з ними регулярно контактує під час сну.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут