додому Дієти і харчування

Вченими доведено, що дієта по групі крові є марною

38

Американськими вченими з Канадського інституту дієтології недавно був доведений досить таки цікавий і цікавий факт того, що популярні дієти, що підбираються до групи крові, взагалі не несуть в собі ніякої користі.

Безумовну користь людському організму приносить постійне вживання продуктів, що не роблять ніякого впливу на склад крові. Дані про проведені дослідження вчені привели на організованій ними ж прес конференції перед журналістами в стінах університету.

За заявою провідного експерта, відповідального за проведений експеримент, вчені провели для цього цілий ряд унікальних аналізів із залученням до того півтори тисячі осіб. Зазначається, що під час аналітичних перевірок не було встановлено чіткого свідчення про те, що дієта до групи крові має хоч якусь користь.

Відзначимо, що дане твердження є не першим з-поміж аналогічних заяв з приводу даної дієти. Декількома місяцями до сьогоднішнього дня вченими з Бельгії вже виступили з аналогічною заявою, затвердивши, що дана дієта, крім усього іншого, ще й шкодить організму.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

попередня статтяНа думку вчених, кава покращує пам’ять людини на добу
наступна статтяВчені встановили, що вживання фруктів і куріння несумісні

Додати коментар