додому Краса і здоров'я

На думку вчених, кава покращує пам’ять людини на добу

250

Достеменно відомо, що кофеїн благотворно впливає на мозкову діяльність і покращує пам’ять, як з усією впевненістю заявили експерти в області нейрофізіології. За повідомленнями засобів масової інформації з посиланням на офіційну заяву вчених з Американського Інституту Хопкінса, кофеїн здатний надати сприятливий вплив на мозок і бути вкрай корисним людям, що страждають порушенням пам’яті. Для цього достатньо вживати в добу не більше однієї чашки натуральної кави.

Image from Max Pixel, Ліцензія на використання Creative Commons Zero-CC0

Прийти до такого висновку експерти-вчені змогли, провівши ряд досліджень, в ході яких люди, що з’явилися добровольцями, вживали препарати з підвищеним вмістом кави і таблетки, що не містять ніяких речовин. Вже через 24 години учасники експерименту почали вивчати картинки і відзначати ті, які їм зустрічалися раніше.

В результаті, вченими було зроблено висновок про те, що люди, які приймають каву, мають більш високу здатність запам’ятовувати зображення, не кажучи вже про слова, фільми і музику. На даний момент, вченими ведеться дослідження з вивчення того, яким чином кофеїн впливає на тривалість життя.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут