додому Краса і здоров'я

Целюліт: кілька помилкових уявлень

853

Цей страшний целюліт. Вам набридло дивитися на маленькі горбки на стегнах і сідницях? Виникає питання, чи правильно ви дієте, щоб позбутися целюліту.

Целлюлит

Проблема целюліту

Некалорійна дієта дозволяє позбавитися від целюліту. Насправді, це зробити досить складно і це помилкове твердження. Втрата кількох кілограмів не вирішить проблему целюліту. Для цього необхідний комплексний підхід: збалансоване харчування, спорт, антицелюлітний масаж. Тобто необхідно запастися терпінням і старанністю.

Целюліт можна визначити за допомогою ехографії і це дійсно так. Існує кілька методів, завдяки яким можна визначити целюліт. Наприклад, ехографія дозволяє отримати фото жирової тканини.

За допомогою денситометра можна вирахувати відсоток жиру і м’язової маси.

Найекономнішим вимірювальним засобом залишається мірна стрічка.

Проблема целюліту стосується лише повних жінок — це абсолютно невірне твердження. Ця проблема стосується практично всіх жінок. У деяких жінок з худою статурою целюліт проявляється сильніше, ніж у повних жінок. Вся проблема полягає в гормонахАнтицелюлітні креми спалюють жир, що також помилково.

Дізнайтесь більше:

Жир не може чудесним чином зникнути з вашого тіла. Деякі крему для схуднення, до складу яких входить кофеїн, допомагають вивести жир з клітин, але для спалювання цього жиру необхідна фізична активність. Проблема целюліту пов’язана з поганою циркуляцією крові. Так, це дійсно так. Погана циркуляція крові і лімфи, перешкоджають виведенню залишків жиру і сприяє застою крові і лімфи в нижній частині тіла.

Стадії целюліту

Існує кілька видів або стадій целюліту. Так, це вірно. Існує три стадії целюліту:

  • початкова стадія (м’яка, безболісна і ледь помітна),
  • виражений целюлітапельсинова кірка», більш помітна)
  • фіброзний целюліт (хворобливі відчуття при дотику і не естетичний вигляд).

Як боротися з целюлітом

Холодний душ допомагає боротися з целюлітом. Так, це дійсно так, холодна вода стимулює циркуляцію крові. Для кращого результату, обливатися холодною водою від щиколоток до талії потрібно щодня після прийняття душу. Закінчуйте процедуру глибоким масажем з маслом для схуднення.

Правильний спосіб життя допомагає в боротьбі з целлюлітом. Дійсно, якщо ви хочете уникнути появи горбків на шкірі, необхідно слідувати певним правилам: займатися спортом, пити багато води, потрібно стежити за вагою, і так далі.

Їзда на велосипеді зменшує целюліт. Звичайно, всі види спорту, в яких задіяна нижня частина тіла, скорочують кількість горбків на шкірі. Велосипед, біг, плавання і заняття фітнесом активізують венозну циркуляцію крові і лімфи, сприяють спалюванню енергії, що міститься в адипоцитах

попередня статтяЯк позбутися мозолів. Способи лікування мозолів
наступна статтяЯк відростити довге волосся

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут