додому Фітнес і спорт

Спортивне харчування необхідне для жінок

1260

Велика частина прекрасної половини людства мріє володіти привабливою фігурою, що б мати велику увагу чоловіків. Для цього жінки записуються в різні спортивні секції, сідають на всілякі дієти, і зовсім тероризують свій організм неприродним голодуванням.

Спортивні секції, в яких потрібна максимальна рухливість тіла, це прекрасний вибір для тих, хто мріє привести себе в бажану форму, підтягти своє тіло і змусити всіх чоловіків говорити тільки про Вас. Займаючись будь-яким видом спорту, або ж танцями, необхідно підкоригувати свій щоденний раціон харчування і обов’язково включити в нього спортивні добавки. Для багатьох людей продукти спортивного харчування асоціюються з незаконним допінгом, стероїдами, анаболіками. Насправді це в корені не так, адже до складу спортивних добавок входять лише натуральні і природні компоненти, які можна зустріти в повсякденній їжі. І при цьому, в деяких ситуаціях, продукти даної галузі дуже полегшують просування по дорозі назустріч жаданого результату.

Як і було сказано, на шляху до мети мати привабливу фігуру, життєво необхідно харчуватися по вірно складеної дієті. Але вживати достатню і необхідну кількість нутрієнтів зі звичайної повсякденної їжі неможливо. Так як доведеться харчуватися дуже часто, а постійно тримати під рукою лоточок з приготовленою їжею дуже складно. І в таких ситуаціях на допомогу приходить спортивне харчування здатне замінити один — два прийоми їжі. Основним продуктом спортивного харчування, на яке жінкам варто звернути увагу це «Казеїнові протеїни». Казеїновий протеїн — це довго засвоюється білок, який допомагає залишатися ситим протягом довгого часу, приблизний час повного засвоєння 6-8 годин. Казеїнові протеїни слідують приймати як з метою підтримки себе у формі, так і при схудненні.

Кращим за якістю є 100% Casein від компанії Optimum Nutrition:

2058_pic_200x300Розмір однієї порції становить 31 гр. на порцію припадає 23 гр. чистого казеїну, який пройшов серйозну перевірку якості.

Другим видом спортивного харчування, який допомагає жінкам бажаючим скинути вагу досягти своїх цілей, є жироспалювачі. У подібних продуктах можна назвати кілька основних складових компонентів, які входять до складу будь-якого жироспалювача. Це — Альфа-ліполіевая кислота, Л-Карнитин, Йохимбин, Кофеїн, а так само Гуарана і деякі інші речовини. За останні роки, багато виробників спортивного харчування прагнуть стати кращим помічником для тих хто бажає зменшити свою масу, створюючи все нові і нові жироспалювачі . За результатами опитувань, проведених серед жінок, які вживають дані препарати, стало відомо, що найкращим жироспалювачем є Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrat від компанії Nutrex.

2554_pic_200x300Одна порція даного препарати становить: 1 капсулу біологічно-активних речовин перерахованих вище.

Так само серед жироспалювачів нерідко можна зустріти L-Carnitin в чистій формі. Так як його можна і потрібно вживати в самостійному вигляді. Цей вид жироспалювачів допоможе тим, кому необхідно скинути незначну частину маси і забезпечить великою кількістю енергії для проведення ефективних і якісних тренувань. На думку фахівців, лідируючу позицію серед Л-карнітин займає продукт від виробника BioTech під назвою L-Carnitin 100.000 Liquid.

1983_pic_200x300Одна порція цього продукту становить 10 мл. в неї входить: L-Carnitin — 2 гр. Екстракт зеленого чаю — 10 мг. А також ряд вітамінів B.

Не варто боятися спортивних добавок, адже ці продукти не мають побічних ефектів і не в якому разі не шкодять здоров’ю, а навіть навпаки допомагають знайти здорове тіло, здоровий організм і звичайно ж досягти вражаючих результатів у якому або починанні.

попередня статтяЯк чистити замшу: основні правила догляду
наступна статтяСвяткові плаття 2015

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут