додому Фітнес і спорт

Топ-5 найкращих тренажерів для схуднення

4765

Скакалка

Найдоступнішим тренажером для схуднення є скакалка. Цей спортивний інвентар має 3 великі переваги, які дозволяють йому бути одним з найефективніших тренажерів:

– Невисока ціна;
– Простота в експлуатації;
– Легкість при зберіганні.

Вправи зі скакалкою ефективно допомагають у боротьбі із зайвими кілограмами і целюлітом, а також можуть допомогти надовго зберегти стрункість і молодість вашого тіла.

foto_poradnica_05.10.2014-01_resized

Еліптичний тренажер

Еліптичний тренажер об’єднав в собі степпер, доріжку і велотренажер. Педалі еліптичного тренажера імітують крок людини. У ході виконання вправ з даними спортивним інвентарем описується не ідеальне коло, а еліпс, звідси й назва.

Година занять на еліптичному тренажері спалює до 800 кілокалорій. Також під час тренування працюють м’язи рук, так як необхідно пересувати верхні планки на тренажері. Заняття на еліптичному тренажері дозволяють швидко позбавитися від зайвої ваги і привести свою фігуру в порядок. Даний тренажер добре підходить людям зі слабкою фізичною підготовкою.

Велотренажер

Велотренажер добре прокачує м’язи ніг, імітуючи їзду на велосипеді. Єдиний недолік даного тренажера – це те, під час занять залишається не задіяним поперековий відділ хребта. За годину їзди на велотренажері спалюється до 650 кілокалорій. Добре мати такий тренажер вдома. Можна поєднувати тренування і перегляд телевізора.

Бігова доріжка

Бігова доріжка – це один з найпоширеніших і ефективних тренажерів. Функціональні можливості даного тренажера дозволяють задавати параметри бігу по своєму бажанню. Можна регулювати швидкість і рівень нахилу бігової доріжки. Година занять на даному тренажері витрачає до 700 кілокалорій.

Людям з дуже великою вагою протипоказано займатися на біговій доріжці, тому що існує ймовірність пошкодження суглобів, що може привести до тяжких травм.

Традиційний степпер

Традиційний степер являє собою імітацію декількох ступенів, на які потрібно спершу підніматися, затім спускатися. Заняття на степпері нагадує ходьбу по сходах. Кут нахилу і ступінь навантаження можна вибирати за бажанням. Заняття на степпері тренує м’язи ніг і сідниці, тим самим можна спалити за годину тренування на даному тренажері до 500 кілокалорій.

Степпер має ті ж протипоказання, що й бігова доріжка, протипоказаний людям з великою вагою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут