додому Сім'я і відносини

Як задовольнити чоловіка?

Хто б що не говорив, але в житті кожної людини потрібно поліпшувати кожну її область. Це стосується і успіхів в ліжку. Якщо ви часами губитеся в здогадах, як задовольнити коханого чоловіка, дізнатися більше про його сексуальні потреби, тоді уважно прислухайтеся до нижченаведеної інформації. Адже в сімейному житті, щоб не набриднути один одному, іноді варто вносити якусь новизну у відносини.

foto_poradnica_05.10.2014_resized

Як задовольнити чоловіка в ліжку?

Для сучасної людини інтимне життя відіграє немаловажну роль. Окрім того, це дуже впливає на життєдіяльність чоловіка, який по своїй натурі є мисливцем. Під час статевого акту у представників протилежної статі, скажімо так, відключається розум, і вони починають діяти згідно інстинктам.

Отже, розберемося, як задовольнити коханого чоловіка:

  • Майже всі чоловіки в захваті від оральної ласки. Нехай багато хто це приховуює, але десь на підсвідомому рівні вони не проти таких пустощів. Якщо ж мінет перетворився для вашої пари в повсякденність, зробіть його. Приміром, згадайте бурхливу юність, займіться ним там, де велика ймовірність, що вас можуть помітити (ліфт, кабінка для переодягання). Не забули те, що чоловіки люблять очима? А тому не буде зайвим зайнятися оральним сексом перед дзеркалом. Мало того, що це ще більше збудить вас обох, чоловік буде у нестямі від гордості, побачивши, що ви виробляєте з його статевим органом.
  • Беріть ініціативу в свої руки. Проявіть всю свою пристрасть. Відкиньте комплекси, стереотипи, сором. Живіть миттю. Зробіть те, про що давно мріяли.
  • Прагнете тримати язик за зубами. Як-не-як, чоловіків не дуже надихають будь-які розмови під час сексу.
  • Від анального злягання чоловіки отримують не менше задоволення, ніж від вагінального. Адже в такому випадку стимуляція пеніса найбільша. Мало того, якщо ваш партнер не буде проти, ви можете помінятися місцями і в його задній прохід ввійдете за допомогою страпона. Інший варіант: під час парування стимулюйте передміхурову залозу, довівши його, таким чином, до анального оргазму.
  • Ніжно зв’яжіть його і робіть з ним все, що побажаєте. В іншому випадку ви можете дозволити, щоб прив’язали вас.
  • Пам’ятайте, що, якщо зав’язати очі, загострюються інші органи чуття. Так чому ж вашої парі не зайнятися подібним чином?
  • Як задовольнити чоловіка в сексі? Запросто! Доставляйте йому незабутнє задоволення в будь-який час доби. Це стосується не тільки раннього ранку або пізньої ночі. До того ж включите в цей чуттєвий масаж, наприклад, тайський.
  • Урізноманітніть свій еротичний репертуар легкими тілесними покараннями. Часом чоловікам хочеться опинитися диктатором в ліжку або бути під владою пристрасної жінки.
  • Попрактикуйте постільонаж, в анус партнера вводиться палець. Для отримання справжнього задоволення, запропонуйте коханому встати на карачки. Таким чином, вам представитися можливість стимулювати найбільш чутливу ділянку чоловічого тіла, простату. Пам’ятайте лише про те, що перед введенням палець слід змастити вазеліном.
  • Щоб розібратися в тому, як правильно задовольнити чоловіка, спробуйте під час прелюдії цілувати його промежину. Поєднуйте її лизання і поцілунки разом з мастурбацією. Плавними рухами язика пестіть поглиблення між сідничного буграми коханого. Бажано, щоб під його живіт були підкладені кілька невеликих подушок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут