додому Краса і здоров'я

Що робити, якщо постійно мерзнуть ноги

385

Відчуття холодних рук і ніг під час тривалих прогулянок в холодну або дощову погоду є нормальним і природним явищем, яке зазвичай проходить з часом. Однак, якщо у вас постійно мерзнуть кінцівки, навіть коли ви загорнуті в ковдру або носите теплі шкарпетки, це може бути сигналом вашого організму, що вказує на основну проблему, що вимагає уваги.

Image By rorozoa

Часті холодні ноги часто можна пояснити поганою циркуляцією крові в судинах. Ця проблема може посилюватися сидячою роботою, наприклад, в офісі. Для підтримки нормального кровообігу рекомендується кожні дві години робити перерву на розтяжку або легкі фізичні вправи. Уникайте схрещування ніг, оскільки це може ускладнити приплив крові, і намагайтеся тримати ноги рівно на підлозі.

Ще одна можлива причина холодних ніг-дисфункція щитовидної залози. Якщо ви підозрюєте це, вкрай важливо проконсультуватися з лікарем, здати необхідні аналізи крові і пройти ультразвукове дослідження залози.

Фактори способу життя, такі як куріння та стрес, можуть викликати спазми судин, що призводить до порушення кровотоку і, як наслідок, до холоду в ногах. Відмова від куріння і управління рівнем стресу корисні не тільки для ваших кінцівок, але і для вашого здоров’я в цілому.

Якщо холодні ноги супроводжуються такими симптомами, як печіння, поколювання або оніміння, це може свідчити про периферичну нейропатію, стан, що характеризується такими проявами.

Діабет, який часто розвивається непомітно, також може супроводжуватися подібними симптомами.

Дефіцит вітаміну групи В, відомий як гіповітаміноз, є ще однією причиною холодних ніг. Цей стан відносно нешкідливо, і з ним можна впоратися, стежачи за своїм харчуванням. Їжте більше овочів, фруктів, соків, багатих необхідними мінералами, макро – і мікроелементами, і подумайте про прийом вітамінних добавок. Молочні продукти, риба, м’ясо та бобові є хорошими джерелами заліза. Горіхи та банани містять магній, тоді як кальцій можна отримати з сиру, сиру, молока та зелених овочів.

Важливо прислухатися до свого організму, оскільки він не подає сигналів без причини. Якщо такі симптоми, як холодні ноги, зберігаються, рекомендується звернутися за професійною медичною консультацією і пройти лабораторні аналізи, щоб виявити першопричину.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар