додому Вагітність і діти

Що потрібно робити щоб завагітніти – відео

13307

Кожна сімейна пара рано чи пізно хоче стати батьками. І зазвичай люди хочуть, щоб ця подія відбулася якомога швидше. Це цілком природно, проте часом жінці не вдається завагітніти відразу. Якщо здоров’я подружжя в порядку, то достатньо знати кілька простих правил, завдяки яким зачати дитину можна буквально з першого-другого разу. Нижче ви знайдете поради, як швидко завагітніти і стати щасливими батьками.

Що потрібно робити щоб завагітніти - відео

Здоров’я – запорука легкого і швидкого зачаття дитини

Щоб швидко і легко завагітніти, в першу чергу, потрібно бути абсолютно впевненими в сприятливому стані здоров’я. Причому хибною є думка, що про це має дбати тільки жінка, адже в процесі зачаття дитини приймають роль обоє.

Насамперед, як тільки ви прийняли рішення про поповнення сім’ї, необхідно перевірити стан здоров’я та в разі необхідності підкоригувати проблеми, адже у здорової пари набагато більше шансів зачати дитину швидко і легко.

Потрібно нанести візит гінекологу, який дасть направлення на аналізи. Лікар сам вирішить, які аналізи необхідно здати, але в кожному разі це будуть аналізи крові на сифіліс, інфекції, які передаються статевим шляхом, та ВІЛ; ультразвукове дослідження органів малого таза. Аналізи повинні здати обидва майбутні батьки. Крім того, лікар дасть додаткові поради, що ще вам необхідно зробити для того, щоб завагітніти швидше.

Коли ви переконаєтеся, що аналізи в порядку, можна спокійно приступати до процесу. Якщо ж аналізи покажуть якісь відхилення, саме час привести здоров’я в порядок.

Метод підрахунку овуляції – надійний метод, щоб швидко завагітніти

Для того щоб легко зачати дитину, існує надійний метод – підрахунок овуляції. Адже саме в ці дні жінка може завагітніти. Важливо вміти правильно підрахувати день, коли відбувається овуляція. Є кілька способів зробити це.

По-перше, це метод математичного підрахунку. Він відмінно підходить для жінок, у яких регулярний цикл. Для цього потрібно від тривалості менструального циклу відняти 14 днів – отримана цифра і буде означати день овуляції. Важливо рахувати від першого дня менструації. Але саме цього дня чекати не варто – починати спроби завагітніти потрібно за тиждень до овуляції і протягом 5 днів після неї. Це пояснюється тривалістю життя сперматозоїда, який зберігає свою життєдіяльність протягом 5 днів після статевого акту.

Щоб ви були впевнені в своїх підрахунках, можна дати таку пораду: займайтеся сексом через день в період між 10 і 18 днями. При цьому першим днем ??вважається перший день місячних.

Другий спосіб підійде жінкам, у яких цикл нерегулярний. Він заснований на вимірюванні базальної температури. Для цього щоранку, лежачи в ліжку, потрібно вимірювати температуру (градусник потрібно вводити в пряму кишку). День, коли температура дещо підвищиться, і буде днем ??овуляції.

Третій спосіб полягає у використанні тестів на овуляцію, які продаються в аптеці. Вони дозволяють визначити потрібний день.

Але не все залежить тільки від жінки. Овуляція є важливою умовою для зачаття дитини, але не менш важливою умовою є і чоловіча сперма і її якість – від цього безпосередньо залежить позитивний результат ваших спроб. І тут важливий внесок чоловіки в справу. Сперма у чоловіків оновлюється раз на 2 місяці. Тому як тільки ви вирішили зачати дитину, майбутній тато повинен докласти зусиль зі свого боку: вести здоровий спосіб життя, не вживати спиртних напоїв, не курити, здійснювати щовечірні моціони – все це позитивним чином позначиться на спермі. Крім того, не варто приймати гарячу ванну, ходити в лазню або сауну – це правило поширюється на обох.

Ще один дуже важливий момент – частота статевих актів. Раніше вважалося, що для того, щоб швидко завагітніти, потрібно раптом не протягом місяця утримуватися від статевих контактів. Але це міф, який абсолютно розвінчаний сучасними лікарями. Дослідження, проведені вченими, довели, що щоденні статеві контакти покращують якість сперми, але разом з тим зменшують кількість насінної рідини. Найбільш правильне в даному випадку – знайти золоту середину. Найправильніше – прислухатися до поради, яку дають лікарі: секс 1 раз на 2-3 дні є найбільш оптимальним для зачаття дитини.

03-12-14-foto-poradnica600x348-4

Як швидко завагітніти: поради

Питання про те, що робити, щоб легко зачати дитину, турбує багато подружніх пар. Є деякі правила, дотримуючись яких, можна швидко досягти бажаної мети. Ось найголовніші з них:

 • відмова від шкідливих звичок. Уже говорилося про те, як важливо чоловікові відмовитися від усіх шкідливих звичок. Але не в меншій мірі це стосується і майбутніх мам: алкоголь, куріння, кава – тепер для вас табу. І заборона на них буде тривати не тільки в період спроб зачати дитину, але й протягом усієї вагітності та грудного вигодовування;
 • адекватна вага. Це стосується як жінок, так і чоловіків. Як у занадто худеньких, так і у надмірно повних жінок високий ризик проблем із зачаттям. При цьому важливо відрегулювати вагу так, щоб це не було стресом для організму: ніяких таблеток для схуднення і дієт застосовувати не можна. Якщо проблеми з вагою спостерігаються у чоловіка, то це впливає на кількість сперматозоїдів, яких при проблемі з вагою стає менше;
 • відмова від надмірних фізичних навантажень. Це правило теж стосується обох подружжя. Причому сюди включається і заняття спортом (наприклад, силовими видами). Жінка повинна берегти себе протягом всієї вагітності, а чоловік – до тих пір, поки жінка не завагітніє. Дуже важливий момент: чоловіки-спортсмени, які приймають стероїди, повинні припинити їх прийом за 2 місяці до планованого зачаття;
 • правильне харчування. Дуже важливо забезпечити правильне харчування. Причому для жінки і чоловіки раціон буде різним. Майбутнім мамам важливо регулярно вживати зелень, овочі, хліб, каші, а чоловікам – м’ясо, горіхи і рибу, оскільки ці продукти підвищують рухливість сперматозоїдів. Якщо у жінки є проблеми з овуляцією, обов’язково потрібно включити в раціон бобові, м’ясо та інші продукти, що містять багато заліза. Усім без винятку жінкам потрібно вживати молочні продукти.

Правильний час і поза – запорука швидкого зачаття

Вже доведено, що обрані час і поза дуже впливають на ефективність зачаття. Якщо ви хочете завагітніти якомога швидше, прислухайтеся до порад лікарів.

По-перше, правильно виберіть час зачаття. Найбільш вдале – кінець осені та початок весни. Восени організм насичений вітамінами, які він отримав завдяки річним овочам і фруктам, а весна – час, коли пробуджується природа, зароджується нове життя. Для зачаття дитини цей час теж відмінно підходить.

Час доби теж впливає на зародження нового життя. Вважається, що найкращий час – це ранкові години, тому займаючись сексом вранці, ви істотно підвищите шанси завагітніти.

Не менш важлива і поза, яку ви виберете для зачаття. Звичайно, це не дасть гарантію, що ви 100% завагітнієте саме в цій позі, однак шанси істотно підвищаться. Мова йде про класичну позі місіонера. Саме в цій позі сперма рухається настільки швидко, наскільки це можливо. Цей метод поширюється на тих жінок, у яких немає патологій розвитку статевих органів. Якщо ж у жінки є загин матки, то найбільш ефективною буде поза, коли чоловік знаходиться позаду.

Однак яку б позу ви не вибрали, найважливіше – поза безпосередньо після самого статевого акту. Важливо зробити так, щоб сперма зберігалася в піхві якомога довше. Для цього можна підкласти під стегна подушку або підняти таз самостійно, можна підняти ноги по стіні або, якщо ви дружите зі спортом, стати в позу «берізки». Відпочиньте хвилин 15. Це правила для жінок. Чоловікові після сім’явиверження краще не робити фрикцій, оскільки це сприятиме витіканню насінної рідини з піхви.

Протягом 2-3 годин після статевого акту не варто приймати душ і ванну, не метушитися, тим більше не варто відразу бігти у справах і т.д.

Крім того, коли ви намагаєтеся зачати дитину, не займайтеся оральним сексом, оскільки слина знижує якість сперми. З цієї ж причини не можна користуватися мастилами. Вони різко негативно впливають на сперматозоїди, тим самим знижуючи шанси завагітніти. Те ж стосується і інтимної косметики.

Всі ці рекомендації допоможуть вам швидше досягти бажаного результату і незабаром стати щасливими батьками чудового малюка.

Як відбувається зачаття дитини

http://youtu.be/0A5qN3URxHU

Як швидко завагітніти: важливий психологічний настрій

Дуже важливо і те, з яким настроєм ви підходите до процесу зачаття дитини. Якщо ви переживаєте, нервуєте з приводу того, вийде чи ні, турбуєтеся кожен раз, коли диво не відбувається, то це може мати зворотний ефект. Постарайтеся заспокоїтися, перебувати в гарному настрої, і тоді результат не змусить себе чекати довго.

Як тільки ви вирішили, що для повного щастя вашій родині не вистачає дитини, захистите себе від неприємностей, стресів і негативних емоцій. У наш час це зробити досить складно, але цілком можливо. ви повинні дати собі чітку установку, що важливіше вас і вашої майбутньої дитини бути нічого не може. Ставтеся до проблем на роботі як до чогось неістотного – у порівнянні з вашими грандіозними планами це дійсно так.

Обов’язково регулярно влаштовуйте собі психоемоційні розвантаження. Можете відвідувати масажиста або спа-салони, де панує спокійна обстановка, що сприяє релаксу. Можете записатися на йогу: зараз не рідкість групи, організовані спеціально для вагітних жінок. ви цілком можете почати ходити в таку групу. Крім того, чудовий засіб, щоб розслабитися і скинути напругу, що нагромадилася, – це звичайні піші прогулянки по тихих вулицях, у парку. Якщо є можливість, виїжджайте разом з чоловіком на природу. Це не тільки буде діяти на вас заспокійливо, а й зміцнить ваші стосунки.

Дуже добре приймати ванни з додаванням трав, піни або ефірних масел. Споконвічно жіночою ефірною олією є лавандова: воно відмінно заспокоює, умиротворяє думки і відправляє в світ мрій і спокою. Відмінно, якщо ви запалите красиві свічки, включіть тиху спокійну музику – це допоможе налаштуватися вам на позитивний лад. Але тут дуже важливо пам’ятати про те, що ванна не повинна бути гарячою. Якщо ви додаєте трави або ефірну олію, то приймати таку ванну можна не більше 15 хвилин. Їх можна приймати не тільки після робочого дня, а й безпосередньо перед заняттям любов’ю. Можна прийняти таку ванну і вдвох (особливо якщо її розмір дозволяє).

Слід не тільки в період виношування дитини, але і в процесі спроб його зачати накопичувати позитивні емоції та враження. Якщо ви любите мистецтво, відвідуйте музеї, виставки, галереї. Тим самим ви будете налаштовувати свій емоційний стан і думки в позитивне русло, що дуже важливо. Поради чоловікам: оберігайте своїх дружин в цей період, піклуйтеся про них, намагайтеся створити для них затишну і спокійну атмосферу.

Ще один метод швидко завагітніти – поїхати на відпочинок. Але краще уникати спекотних тропічних країн взимку або, навпаки, дуже холодних – влітку. Такий різкий перепад клімату може не піти на користь. Якщо ж влітку ви поїдете, наприклад, на море, то додому повертатися вас може вже троє: за статистикою, багатьом парам вдалося зачати дитину саме на відпочинку.

Як швидко завагітніти: поради народної медицини

У народній медицині є деякі способи, які допомагають жінці швидше зачати дитину. Це різні трави, з яких готують відвари і настої.

Є дві трави, які вважаються виключно жіночими. Це борова матка і червона щітка. Ці трави виліковують безліч жіночих недуг, у тому числі вважається, що вони сприяють швидкому зачаттю. З цих трав готують відвари і приймають усередину.

Відвар з борової матки готують з квіток і листя на водяній бані. Приймати потрібно по 1 ст.л. 4 рази на день.

Відвар з червоною щітки теж готують на водяній бані. Приймати її потрібно по 1 ст.л. 2-3 рази на день протягом 45 днів, а потім зробити перерву. Ця трава спрямована на профілактику та лікування захворювань репродуктивної системи.

Ще одна трава, яку використовують у випадках, коли бажана вагітність не настає, – це шавлія. Відвар готується наступним чином: потрібно настояти 1 ст.л. трави шавлії в 1 ст. окропу. Його потрібно пити по 1 ст.л. 2 рази на день щодня, пропускаючи дні місячних. Якщо ви не завагітніли, доведеться зробити перерву в один цикл, а потім знову повторити прийом. Шавлія допомагає тільки в тому випадку, якщо безпліддя викликане естрогенною недостатністю. Якщо ж причина інша, то вона не допоможе.

Можна приготувати відвар з пелюсток звичайної троянди або обліпихи. Ці рослини містять велику кількість вітаміну Е, нестача якого в організмі може перешкоджати настанню вагітності.

Якщо ви вирішите використовувати ці методи, найкраще звернутися до свого гінеколога і поставити його до відома про свої плани, оскільки ви повинні розуміти, що рослини, якими б корисними вони не були, – лікарські. А значить, застосовувати бездумно їх не варто.

Вагітність з сердини

http://youtu.be/j38rip6n8I4

Прикмети в допомогу для швидкого зачаття дитини

Якщо ви вірите в прикмети, то можете скористатися деякими з них. У нетрадиційній медицині їм відводять особливу роль. Отже, що можна зробити:

 • поставити вдома горщик з фікусом. Рослини з великим листям вбирають у себе всю негативну енергетику, яка є в будинку. Якщо негативної енергетики багато, рослина може навіть загинути. Якщо так сталося, його потрібно закопати і можна принести нову рослину. Цей метод допомагає не тільки в зачатті, але і в лікуванні різних недуг людей, що живуть в квартирі;
 • погладити живіт вагітної жінки;
 • посидіти на стільці, на якому до цього сиділа вагітна;
 • випити з чашки, з якої до цього пила вагітна жінка;
 • очистити свої думки від негативу, карму – це можна назвати, як завгодно. Попросіть подумки вибачення у всіх, кого ви могли образити, якщо їх немає в живих. А якщо люди живі, скажіть їм це, дивлячись в очі. Зробити таке непросто, але народні цілителі вважають, що це необхідний крок;
 • займайтеся аутотренінгом, працюйте над тим, щоб ваші думки завжди були позитивні;
 • заведіть собі талісман, який охоронятиме вас. Наприклад, це може бути іграшка, яку ви потім подаруєте своєму малюкові;
 • уявіть собі вашої майбутньої дитини: який у нього характер, зовнішність, на кого він буде схожий. Пам’ятайте, що думки матеріальні, тому завжди думайте тільки позитивно;
 • якщо ви вмієте малювати, намалюйте свого малюка, це ще більше наблизить вас до реалізації вашої мрії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут