додому Поради

Розваги на Новий рік 2016

Новорічні вечірки найтриваліші — вони починаються в одному році, а закінчуються вже в наступному. Незважаючи на те, що на святкові веселощі відводиться кілька годин (ну, може бути, добу), дозвілля гостей потрібно як слід продумати. Крім теплого невимушеного спілкування у дружній компанії й ситного застілля учасникам цього дійства потрібно запропонувати і новорічні розваги 2016 для підтримки новорічного настрою. новорічні розваги

Новорічні танці

Рідко коли новорічна вечірка обходиться без танців, а веселий, життєрадісний характер господині Нового 2016 року — непосидючій Мавпи, робить їх невід’ємною частиною святкування. В якості музичного супроводу не полінуйтеся скласти особливу добірку, до якої увійдуть як популярні пісні і мелодії, так і композиції з різних фільмів або мультфільмів про мавпочок.

Новорічна фотосесія

Однією з обов’язкових новорічних розваг є фотосесія. Якою вона повинна бути в 2016 році? У світі сучасних технологій важко собі уявити важливі і веселі моменти життя, які б не були відображені на фото. Щоб спогади були ще більш яскравими і незабутніми, новорічну фотосесію слід продумати і підготувати заздалегідь. Наприклад, попередити гостей про намічені заходи і попросити захопити з собою тематичні костюми або маски. Також господарі вечірки можуть оформити барвисті стенди з прорізами або рамки з мордочками мавп, куди бажаючі будуть просовувати голови і фотографуватися в образі символу наступаючого року.

Новорічні подарунки

Замість банального і кілька нудного обміну подарунками підготуйте для кожного гостя спеціальний пригодницький пошук довгождано презенту від Діда Мороза. Крім самого отримувача, який шукає свою винагороду за хорошу поведінку в минулому році, більш пасивну участь у пошуковому процесі беруть і всі інші, чекаючи своєї черги на пригоди. Незвичайне одержання подарунка можна перетворити на справжнє полювання за скарбами — з картою, головоломками, невеликими перешкодами. Або ж пограти в «гаряче-холодно».

Новорічні конкурси та ігри

Без рухомих або інтелектуальних новорічних розваг не обійтися і в цей новий рік, і неважливо, скільки років учасникам вечірки. Новорічні конкурси, як правило, мають тематичну спрямованість і вимагають попередньої підготовки необхідного інвентарю. Будуть це традиційні, улюблені вашою компанією забави або ж щось оригінальне з міркувань порадувати покровительку 2016 року — не має значення. Головна умова — маса позитиву, сміху і задоволення. І неодмінно продумайте нагороди кращим гравцям і переможцям.

Дізнайтесь більше:

Новорічні привітання

Особлива атмосфера свята тягне всіх поділитися своїм теплом і дружелюбністю з оточуючими. За новорічним столом всім вдається реалізувати цей порив в рамках однієї компанії — в цьому допоможуть штучно новорічні привітання. А як щодо того, щоб поділитися своєю радістю з незнайомими людьми? Почніть Новий +2016 рік з нехай дрібних, але приємних вчинків. Вийдіть на вулицю і вітайте зі святом всіх, кого зустрінете. Підготуйте заздалегідь маленькі забавні сувенірчики або цікаві побажання — нехай усім у чарівну ніч буде весело і приємно.

Новий рік — свято веселощів, тепла і радості. Не останнє місце у створенні відповідної атмосфери відіграють різноманітні новорічні розваги. Але навіть якщо вони будуть самими звичайними і давно знайомими, головне — це люди, які зібралися разом, і їх святковий настрій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут