додому Поради

Конкурси на Новий рік 2016

Свята люблять не тільки діти, а й дорослі. А коли веселощі ллються через край, то в кожній людині просипається маленька дитина, яка любить пустувати і пограти. Тому різні новорічні конкурси та змагання на вечірках (у тому числі новорічних) користуються великою популярністю. Вибираючи ігри для святкового заходу з нагоди Нового 2016 року, слід орієнтувати на його бешкетну хвостату покровительку — Мавпу. Ось кілька ідей для скарбнички розваг.новорічні конкурси 2016

Новорічний конкурс «Зажерливі мавпочки»

Для проведення конкурсу необхідно запастися бананами за кількістю учасників. Суперників саджають за стіл і ставлять перед ними тарілки з одним неочищеним бананом на кожній. Далі руки учасників зав’язують за спиною і пропонують їм очистити, а потім і з’їсти банани без допомоги рук. Перемагає той, хто швидше за всіх вгамує свій «мавпячий голод».

Примітка: замість бананів можна використовувати й інші фрукти, які не дуже складно очистити без рук, наприклад, ківі або мандарини.

І не забудьте гарненько вимити їстівний реквізит перед початком змагань!

«Мавпочки-пустунки»

Рухлива гра-змагання для двох (або більше) команд. В якості додаткового інвентарю в ній використовуються довгі мотузки або шнурки за кількістю гравців. Кожен учасник прив’язує шнурок-хвіст ззаду до свого ременя або петельки на брюках легким вузлом. При цьому довжина мотузки повинна бути такою, щоб «хвіст» волочився по підлозі. Для команд визначають обмежений простір, в якому вони можуть переміщатися, і дають завдання зловити якомога більше хвостів мавп з іншої команди. «Ловити» їх потрібно, наступаючи ногою на кінець мотузки, який тягнеться по землі, поки він не відчепиться. Перемагає та команда, яка за відведений час назбирає більше хвостів супротивників.

Примітка: для полегшення завдання у кожної команди шнурки повинні бути різних кольорів, щоб не зривати хвостики з мавп свого племені.

Дізнайтесь більше:

Конкурс для Нового року 2016 «Нагодуй мавпочку»

У грі беруть участь дві людини. Ведучий дає їм по одній глибокій мисці, в яку вони повинні назбирати для голодних мавпочок якомога більше фруктів. Останні (а точніше їх муляжі з пластмаси або будь-якого іншого матеріалу) знаходяться в одному великому загальному кошику, наповненому крім фруктів ще й іншими предметами (м’ячиками, відерцями, милом і так далі). Завдання ускладнюється тим, що шукати провіант для мавп потрібно з зав’язаними очима. Перемагає той гравець, який за обмежений час назбирає в миску більше фруктів.

Примітка: для ускладнення завдання можна використовувати тільки круглі фрукти — апельсини, мандарини, грейпфрути, ківі, яблука і т.д., і кожному гравцеві дається завдання зібрати якийсь конкретний провіант.

Веселощі — це основна частина будь-якого свята незалежно від віку присутніх гостей. Але щоб все пройшло на «ура», подбайте про підготовку тематічнскіх новорічних конкурсів 2016 і необхідного інвентарю заздалегідь. І, безумовно, не забудьте порадувати учасників заслуженими нагородами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут