додому Краса і здоров'я

Прищі під контролем: 5 причин недосконалості шкіри

Ви купуєте дорогу косметику, намагаєтеся якнайкраще піклуватися про свою шкіру і все одно не в захваті від її зовнішнього вигляду? Дуже можливо, так відбувається тому, що ви не звертаєте уваги на деякі звичайні свої дії. Між тим, вони можуть чинити істотний вплив на якість нашої шкіри. Дізнайтеся 5 неочевидних причин її недосконалості!причини появи прищів

Причина появи прищів номер 1: Неправильний вибір косметичних засобів

Шкіра нормальна, суха, жирна та змішана — кожна з них потребує догляду, а отже, і різних косметичних засобах. Багато людей про цю просту начебто річ забувають і купують невідповідні препарати. Вибираючи засоби по догляду за шкірою, дуже важливо розуміти стан своєї шкіри, її потреби і шукати відповідні їм засоби. На жаль, дуже часто жінки вибирають продукт, орієнтуючись на красиву упаковку, рекламу або відгуки подруг.

В ідеалі варто було б звернутися за порадою до фахівця, який допоможе індивідуально підібрати засоби догляду за шкірою. Так самонеобхідно вибрати відповідні косметичні процедури. Тільки після детальної бесіди з пацієнтом фахівці намітять план правильної турботи про шкіру, щоб результат повністю виправдав загальні очікування.

Причина появи прищів номер 2: Вплив засобів для волосся

Хоча на вигляд волосся засоби діють позитивно, на стан нашої шкіри — зовсім не обов’язково. Кондиціонери та шампуні мають у складі силікон, а також різні ефірні масла та інші речовини, які можуть спровокувати появу прищів уздовж лінії волосся і на обличчі. Більшість жінок не звертають уваги на те, що протягом дня на їх обличчі залишається препарат для волосся. А, між тим, це загрожує виникненням висипань.

Щоб уникнути небажаних прищів, застосовуючи різного роду препарати по догляду за волоссям, потрібно дотримуватися кількох простих правил.

  • Наприкінці купання, прийняття душу, миття голови завжди потрібно вмивати обличчя, тим самим позбавляючись від залишків того, що використовувалося для волосся.
  • Масла для волосся наносити тільки на їх кінці, а не біля коріння.
  • Застосовуючи засоби для укладання, ви завжди повинні захистити від них обличчя.

Це прості правила, які в деяких випадках можуть швидко допомогти позбутися проблеми прищів.

Причина появи прищів номер 3: Мобільний телефон і окуляри

Більшість жінок протягом дня ні на хвилину не розлучаються зі своїм телефоном. На жаль, на наших улюблених смартфонах живе величезна кількість бактерій і паразитів. Під час розмови вони можуть переміститися на обличчя, що часто викликає небажані прищики. Точно так само йде справа і з окулярами — як з коригуючими зір, так і сонцезахисними: брудні оправи можуть бути причиною появи прищів.

Кращим способом уникнути контакту бактерій з нашою шкірою є застосування спеціальних антибактеріальних серветок. Просто протягом дня кілька разів протирайте телефон або оправу окулярів, щоб уникнути небажаних сюрпризів. Це дуже простий, але надзвичайно ефективний спосіб.

Дізнайтесь більше:

Причина появи прищів номер 4: Занадто часте відлущування шкіри

У косметиці, як і в житті, панує принцип — чого занадто багато, то вже нездорово. Пілінг відноситься до однієї з найбільш часто виконуваних жінками процедурам. Однак слід пам’ятати, що занадто часте відлущування шкіри може викликати втрату природного захисного шару, що робить її пересушеною.

Саморобний пілінг в домашніх умовах доцільно робити не більше 2 разів на тиждень. Цього достатньо для того, щоб наша шкіра стала гладкою і приємною на дотик. А якщо ми хочемо отримати дійсно вражаючі результати, варто вдатися до професійних процедурам в косметичному кабінеті. Наприклад, після відпустки хорошим рішенням буде мигдальний пілінг. Втім, його можна робити не тільки влітку, але й цілий рік.

Причина появи прищів номер 5: Неправильне харчування

Те, що ми їмо, впливає не тільки на нашу фігуру, але і на якість шкірних покривів. Деякі продукти можуть допомогти нам у боротьбі за бездоганну шкіру, а деякі — навпаки.

Якщо є схильність до почервоніння, слід уникати гострих спецій, гарячих страв і напоїв. Така гримуча суміш може привести до розширення кровоносних судин і появі неестетичних судинних зірочок.

Якщо ж проблема полягає в акне, варто їсти продукти легкозасвоювані і якомога менше оброблені. Хороший приклад — овочі, такі як шпинат або морква, які підтримують процес очищення шкіри. У будь-якому випадку варто обмежити алкоголь і кофеїн, які дуже несприятливо впливають на стан шкіри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут