додому Поради

Поза для сну, яка вбиває хребет людини

20

Більшість людей не думають про свою позу для сну. Це природний потяг до певного положення тіла. Однак деяке положення тіла може призвести до болю у спині.

Image by Biljana Jovanovic from Pixabay

Найнебезпечніша поза — сон на животі. Сон на животі багатьом здається зручним, але він пов’язаний із серйозною шкодою. У такому положенні на хребет створюється додатковий тиск.

«Ця поза робить найбільший тиск на м’язи та суглоби хребта, тому що вона згладжує природний вигин», – пояснює доктор Раймонд Джонатан Ха. Сон на животі також змушує вас повертати шию, що може спричинити біль у шиї та верхній частині спини.

Марлін Колдуелл, фізичний терапевт із клініки Клівленда, зазначає, що сон на спині дозволяє вазі рівномірно розподілятися по всьому тілу, не створюючи тиску на конкретні ділянки. Вона підкреслює, що дуже важливо тримати спину в нейтральному положенні, особливо, якщо вже є больовий синдром.

Сон на спині дає безліч додаткових переваг. Ця поза зменшує головний біль напруги та полегшує біль і тиск у носових пазухах. Крім того, сон на спині може зберегти молодість. Постійний сон обличчям у подушку може призвести до появи зморшок.

Сон на боці теж має свої плюси та мінуси. Він зменшує біль у суглобах та спині. Але в залежності від вашої статури, може чинити додатковий тиск на стегна та хребет. Якщо у вас широкі стегна, краще підкласти подушку поміж колін. Незалежно від того, в якому положенні ви спите, метою є зниження навантаження на хребет та стегна. Для цього важливо зайняти максимально нейтральне становище.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

попередня стаття7 ознак неправильного харчування
наступна статтяВчені: жирні кислоти Омега-3 допоможуть боротися з атеросклерозом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут