додому Краса і здоров'я

Плойки для волосся Rowenta для швидкої і красивою укладання

763

Зачіска має ключове значення у формуванні образу. Красиво укладені локони роблять жінку будь-якого віку привабливою. Але часу на укладку, на жаль, не завжди вистачає. Істотну допомогу зможуть надати , в яких ідеально поєднуються два головних параметри – ціна і якість. Ці зручні пристрої з’явилися на ринку багато років тому, але їх популярність не зникла і сьогодні.

Придбати надійну техніку, що відповідає всім європейським стандартам якості, можна на офіційному сайті компанії. Перевага такої вигідної покупки в тому, що офіційний дистриб’ютор виробника в Україні гарантує виконання ремонту, а також обмін пристрою, якщо цього вимагатимуть обставини. Крім цього переваги продукція бренду Rowenta має ще цілий ряд переваг, про які слід знати.

Особливості та плюси плойок від Ровента

Стайлінгові прилади цього виробника підходять для професійного і домашнього використання. Тому їх охоче купують майстри, що працюють в салонах краси і жінки, що стежать за своєю зовнішністю. Сильними сторонами інструментів для укладання цього бренду є такі якості:

• максимально безпечні умови експлуатації;
• плойки Rowenta не травмують структуру волосся;
• за допомогою пристрою можна створювати кожен раз нову зачіску;
• процес укладання займає всього кілька хвилин.
• прилад має зрозумілий інтерфейс, тому з принципом роботи пристрою можна легко розібратися, не читаючи інструкції;
• ергономічний дизайн приладу робить оптимально зручними умови його експлуатації;
• плойка нагрівається дуже швидко;
• функція автоматичного вимкнення надійно захищає інструмент від перегріву.

Варто ще додати до перерахованих плюсів, що простота управління плойкою Rowenta робить інструмент дуже зручним для домашнього використання. Звичайно, для більшості покупців найважливішим параметром є вартість приладу. Що стосується плойок бренду Ровента, то їх ціна відповідає якості і відмінній функціональності. Терміни експлуатації приладу тільки підтверджують цей факт. До речі, на офіційному сайті компанії постійно проводяться акції, тому завжди є можливість купити пристрій за вигідною вартості.

Кращі зразки продукції компанії Rowenta

Кожен покупець при виборі корисної техніки орієнтується на свій смак і функціональність приладу. Гідний варіант хорошої плойки завжди виправдає витрачені на покупку кошти. Тому при виборі потрібно ретельно вивчити характеристики пристрою. Модельний ряд плойок від Ровента пропонує кілька варіантів приладів для домашнього застосування:

• RowentaCurl & Style CF3345F0. Це конічної форми щипці, за допомогою яких можна створити великі пружні кучері. Інструмент має керамічне покриття з турмаліном, що оберігає волосся від перепалювання. Укладені за допомогою плойки цієї моделі локони зберігаються кілька днів.
• Плойка Ровента CURLER BASIC CF3319. Інструмент не пересушує волосся, але практично миттєво після включення закручує пасма в красиві локони. Нагрівання приладу займає не більше хвилини, тому дана модель оптимально підходить для ранкової укладання.
• Модель CURLER XL TONG CF3222F0 здатна створювати хвилі і кучері різної величини. Пристрій має унікальне покриття, яке володіє антистатичною дією. Укладання за допомогою плойки CF3222F0 виглядає природно і акуратно.

Ми навели лише три приклади, але на офіційному сайті компанії Ровента можна вибрати й інші варіанти плойок, які порадують своєю функціональністю і швидкістю виконання завдання.

Завершуючи цей короткий огляд, хочеться нагадати, що при виборі плойки для домашнього застосування особливу увагу треба приділити технічним характеристикам приладу. При бажанні мати в своєму розпорядженні багатофункціональний пристрій, варто ознайомитися з останніми моделями, які представлені в каталозі на офіційному сайті компанії Rowenta.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут