додому Фітнес і спорт

Переваги флоу-йоги

97

Флоу-йога або йога віньяса – це вид йоги, який включає різні стилі йоги. Значення слова Віньяса – “рух, синхронізований з диханням”. Вона складається з серії плавних рухів поряд з контрольованими вдихами і видихами.

Основна увага приділяється координації рухів тіла з диханням, що призводить до дуже контрольованого тренування, яке допомагає підвищити вашу концентрацію. Її називають флоу-йогою, тому що пози виконуються без зусиль, що нагадують танець.

Флоу-йога схожа на медитацію в русі.Флоу-йога складається з супровідного вдиху або видиху при кожному русі. Дуже важливо досягти такої синхронізації рухів і дихання, оскільки це допоможе посилити позитивний ефект флоу-йоги.

Контрольоване дихання допомагає підтримувати правильний темп протягом усього заняття йогою. Контрольоване дихання також допомагає підтримувати постійний серцевий ритм в будь-який час і не дозволяє вам поспішати при виконанні складних поз.

Рівне дихання також допомагає підтримувати постійну температуру тіла, що дуже важливо при заняттях флоу-йогою, оскільки пози вимагають від вас глибокої розтяжки, а додаткове тепло змушує м’язи розтягуватися сильніше.

Крім фізичних переваг, флоу-йога також приносить користь для розуму, наприклад, підвищує вашу ментальну зосередженість. Контрольоване дихання вимагає від вас повної концентрації, що змушує вас усвідомлювати кожен рух. Це допомагає блокувати будь-які відволікаючі фактори та підтримувати правильну форму під час занять флоу-йогою:

  • Підвищує концентрацію розуму.
  • Допомагає в детоксикації вашого організму.
  • Допомагає відновити енергію вашого тіла.
  • Зменшує стрес і зберігає спокій.
  • Підвищує вашу гнучкість.
  • Допомагає вам скинути вагу.
  • Дуже добре допомагає при безсонні.
  • Допомагає при різних болях.

У флоу-йозі або віньяса-йозі задіяно безліч поз або рухів, тому Вам слід носити вільний або зручний одяг, щоб ви могли вільно рухатися в своїх позах. Під час тренування може сильно виділятися піт, тому Вам слід надягати вбираючу і дихаючу тканину. Як і будь-який вид йоги, флоу-йога також дає вам величезну користь для здоров’я. Тож просто займіться флоу-йогою!

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, вихідні з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Додати коментар