додому Поради

Орхідеї, кому можна дарувати?

191

Орхідея https://shop.camellia.ua/ua/view/orhideya-2-vetki це надзвичайна квітка. Неповторні кольори й форми, більше нагадують неземні створіння, ніж звичайну рослину. Через це, походження орхідеї обростає міфами й легендами, а деякі люди вважають її містичною рослиною. Існує думка, що це жіноча квітка, яку категорично не можна дарувати чоловікам. Вважається, що орхідея, яка буде рости в дитячій кімнаті, буде змушувати хлопчика хворіти, у чоловіка відбирати всі сили. Та насправді це лише міф, тому можете сміливо дарувати її тому, кому бажаєте зробити приємне.

Якими символами орхідею наділили різні країни світу

В різних країнах світу орхідею шанують по різному. В Китаї її дуже цінують, із пелюсток та листя готують приворотні зілля. Чоловіки даруючи цю квітку, висловлюють своїм жінкам своє кохання і відданість. У В’єтнамі орхідея вважається символом молодості, нового життя, оновлення природи. Тому даруючи рослинку жінці, чоловік бажає їй завжди залишатися молодою і натхненною. В Індії, якщо молоді хлопці приколюють орхідею до свого одягу, це означає що вони вільні й шукають своє кохання. В Європі, ця рослина означає вишуканість, тому доволі часто її дарують тим, ким дуже захоплені.

Який колір квітки краще дарувати рідним та знайомим

Якщо ви прагнете не просто подарувати цю тендітну квітку, а зробити подарунок символічним, для цього потрібно вибрати певний колір:

  1. Орхідею рідкісного блакитного кольору краще подарувати матері або коханій людині. Тим самим ви підтвердите те, що вони є для вас неповторними, як цей рідкісний вид квітки і ви дуже цінуєте їх.

  2. В якості зізнання в пристрасті доречним буде квітка червоного кольору.

  3. Для дівчини, яка вам подобається підійде ніжний рожевий колір, а також рожеву орхідею можна дарувати на весілля.

  4. Білу квітку дуже доречно дарувати поетам, співакам, творчим особистостям. Також її дарують молодим матусям, які нещодавно народили дитинку.

  5. Начальнику, колезі по роботі або батькам, дарують рослинку фіолетового кольору, але такий подарунок не підійде молодим дівчатам.

  6. Друзям краще подарувати жовту квітку, вона підіймає настрій й дарує натхнення.

  7. На новосілля якнайкраще підійде орхідея зеленого кольору. Цим подарунком ви покажете свої щирі побажання добра і щастя.

Як ви можете побачити, ці неймовірні квіти можуть говорити гучніше ніж слова. Орхідеї давно зайняли місце, як найніжніша домашня рослина. Всі ці квіти дарують гарний настрій і позитивні емоції, незалежно від того, якого вони кольору чи сорту.

попередня статтяДети и творчество
наступна статтяЧерный перец: свойства, применение и противопоказания

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут