додому Краса і здоров'я

Лазерна терапія акне – оберігання шкіри від висипань

1597

Будь то спеціальний очищуючий засіб або засіб для місцевого застосування, призначеного для лікування небажаних висипань засоби проти акне в основному розгладжують прищі, втирають і змивають їх, як тільки вони з’являються на шкірі, але не надовго. Лазерна терапія акне висвічує наявні проблеми.лазерна терапія акне

Так як лікування акне не має нічого спільного з пляшкою саліцилової кислоти або тим старим лікувальним засобом на основі запеченої соди, то тоді стає зрозумілим стан розгубленості. Ви, звичайно, чули про лазерну епіляцію, а те, що лазерна терапія – це лікування прищів або навіть можливість уникнути їх подальшого появи?

Що таке лазерна терапія акне

У процесі зазвичай використовується світло для знищення бактерій, які в поєднанні з надлишком шкірного сала, викликають вугрі. Процес заснований на інтенсивній імпульсній світловій терапії (IPL), яка відома як фототерапія для обличчя. Кажуть, що це руйнує найбільш поширені види бактерій, що викликають акне, запобігаючи появі вугрів, і допомагають усунути вже наявні.

За даними деяких клінік, подібне лікування акне може зменшити сальні залози, в результаті зменшиться вироблення підшкірного сала. До того ж, експерти відзначають, що цей процес знищує не тільки бактерії, а також небажану пігментацію.

Вугрі зазвичай з’являються, коли клітини шкіри не оновлюються належним чином, залишаючи липку пору, забиту шкірним салом і бактеріями. Знищення бактерій призведе до зменшення акне. Будь-які темні пігментні, поверхневі рубці будуть також зведені до мінімуму.

Допомога в боротьбі зі старими шрамами

Є два типи лазерної шліфовки: піксельна і фракційна. Фракційна лазерна шліфовка призначена, щоб стимулювати вироблення колагену в шкірі, зменшуючи ознаки старіння.

Багато клієнтів, у яких на шкірі є вугрові висипання, поєднують IPL із шліфуванням, для того, щоб шкіра стала чистою, а потім зникли і рубці від акне. Ви можете чергувати процедури через кожні чотири тижні. Лазер виробляє короткі високочастотні удари лазерного світла, видаляючи, таким чином, пошкоджену шкірну тканину, один шар за одну процедуру. Чарівний результат від піксельної шліфовки (забезпечується фракційним спа-лазером) це свіжа нова шкіра.

Дізнайтесь більше:

Інший тип лазерної шліфовки, називається чистота + сяйво, який є м’яким методом, при якому клієнти відчувають менше почервонінь шкіри і скорочується час відновлення. Оскільки це спосіб менш інтенсивний, то може бути використаний як доглядає процедури.

Частота застосування

В основному визначається залежно від стану акне або якщо ви помітили появу вугрів і рубців від них. Рекомендується робити процедури кожні кілька місяців, щоб ефективно запобігти появі пігментації, поверхневих небажаних рубців і збалансувати схильну до вугрові висипання шкіру. Ці процедури допоможуть вам зберегти світиться колір обличчя, посприяють виробленню колагену, і змусять розпрощатися з висипаннями.

Ви помітите різницю

Різниця виражається у зменшенні вугрової висипки і ясній, чистій шкірі. Якщо у вас є темні плями та / або пошкодження від сонця, вони також зменшуватися. В цілому, ви будете сяяти чистою шкірою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут