додому Дім і затишок

Не викидайте відцвілі чорнобривці — це чудове джерело мікроелементів для ґрунту

17

Підійдуть замість сидератів.

Осінь — пора не тільки збору врожаю, а й генерального прибирання, в тому числі і квітника, адже все відцвілі рослини на зиму теж потрібно прибрати. Однак не поспішайте просто викидати або відправляти квіти в компост, у першу чергу чорнобривці. Адже ці яскраві, красиві і невибагливі рослини навіть після цвітіння можуть принести вашому городу величезну користь.

Річ у тім, що після врожайного сезону земля виснажена, адже вона віддала багато корисних речовин рослинам. А чорнобривці можуть повернути ґрунту родючість і напитати її азотом, фосфором, калієм і багатьма іншими необхідними мікро — і макроелементами. Можна сказати, що відцвілі чорнобривці виконають роль сидерата, а садити нічого не доведеться, просто викласти вирвані рослини на грядку.

При можливості чорнобривці краще подрібнити, тоді всі вони перегниють за зиму і підуть в ґрунт. Однак якщо такої можливості немає, можна просто укрити грядки і цілими кущами — велика їх частина також перегниє за зиму і наситить ґрунт. Чорнобривцями можна накривати не тільки порожні грядки, а й ті, на яких посаджений, наприклад, часник.

Крім насичення ґрунту чорнобривці також впливають на його структуру, роблячи землю м’якою і пухкою.

А нижче ви можете подивитися відео про те, як підготувати ґрунт до зими за допомогою чорнобривців.

Джерело

попередня стаття5 стадій, які людина проживає після розставання зі своєю другою половинкою
наступна статтяЧерез ці причини чоловіки не бажають емоційно прив’язуватися до жінки

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут