додому Сім'я і відносини

Через ці причини чоловіки не бажають емоційно прив’язуватися до жінки

87

Чоловіки уникають емоційної прихильності до жінок через певні причини.

Image by Social Butterfly from Pixabay

Трапляється, що ця відчуженість не дає спокою з самого початку відносин, але набагато болючіше, коли нас вже багато речей пов’язують, а партнер раптово стає холодним і байдужим. І ми губимося у здогадах, у чому слід шукати причину такої зміни.

І такі історії дуже поширені. Не будемо забувати, що чоловіки й жінки по-різному дивляться на відносини. Дослідження показують, що чоловіки більше, ніж ми, схильні залишатися емоційно ізольованими у любовних і шлюбних союзах.

Чому партнер уникає емоційної прихильності? Існує кілька пояснень.

Він гравець

Одна з найбільш очевидних причин, чому партнер залишається емоційно відчуженим, полягає у тому, що він не сприймає вас і ваші відносини серйозно. Чоловіки взагалі полюбляють пригоди. Іноді вони навмисно шукають партнерку, щоб розвіяти нудьгу або підвищити свою самооцінку.

Якщо ви не завжди можете зрозуміти, які у вас відносини, а ваш обранець часто раптово зникає з вашого життя, також несподівано повертаючись, вигадуючи мільйон причин і відмовок — на жаль, ви зустрічаєтеся з гравцем.

Він перфекціоніст

Досконалість — це добре. Але деякі люди усе життя можуть перебувати у пошуку ідеальної пари. Незалежно від того, як ви поводитесь, такий партнер завжди буде до чогось чіплятися. Він буде невпинно намагатися змінити вас, тому що ви не відповідаєте ідеалу (і не можете, ніхто не може). Закінчуються такі відносини майже завжди за одним сценарієм — чоловік кидає безплідні спроби і йде.

Він занадто незалежний або надто залежний

У обох крайнощах немає нічого гарного. Можливо, ви зустрічали чоловіків, які постійно шукають схвалення або дуже залежать від думки матері (навіть з приводу того, чи варто зустрічатися з певною жінкою). Інші, навпаки, настільки незалежні, що ніколи не показують своїх емоцій, щоб не виглядати вразливими. Навіть перед найближчими людьми, у тому числі, перед коханою жінкою. З чоловіками з обох категорій досить складно. Вони всіляко уникають емоційних прив’язок.

Досвід важких відносин

Ще одна поширена причина, через яку чоловік побоюється нових зв’язків або не хоче емоційно залучатися до них, полягає у тому, що він вже пережив токсичні відносини. У будь-якій новій вподобаній дівчині він боїться побачити риси жінки, яка поранила його, тому дуже повільно і обережно йде на зближення.

Він трудоголік

Деякі чоловіки весь час на роботі, навіть коли вони сплять, снідають або розмовляють з вами. Для них їх кар’єра перебуває на першому місці, а часу, щоб працювати над відносинами, просто не вистачає. Робота для таких чоловіків — це центр життя, а кохання завжди залишається десь на периферії.

Фінансова нестабільність

Більшість чоловіків думають, що вони мають бути головою родини і добувачем. І питання тут не у несучасності поглядів, а елементарних психологічних установках з давніх часів.

Якщо у нього немає фінансової стабільності, повірте, це сильно похитне його впевненість у собі і спокій. Це автоматично вплине і на відносини з вами. Якщо він відчуває, що не може купити вам те, що ви хочете, або зробити свій внесок у домашні витрати, то може почати закриватися у собі і емоційно відсторонюватися від вас.

Проблемне дитинство

Як ми знаємо, наша особистість є результатом минулого досвіду, у тому числі — дитячих переживань. Наше дитинство формує наше майбутнє.

Якщо у вашого чоловіка батьки розлучилися, не приділяли йому достатньо уваги і турботи або навіть піддавали свою дитину психологічному чи фізичному насильству — не варто дивуватися, що у дорослому віці він залишається емоційно відстороненим у відносинах. За усіх перерахованих вище обставин у нього можуть виникнути труднощі з довірою або самовираженням.

Він вважає, що недостатньо гарний для вас

Можливо, у вас дуже престижна робота з відмінною зарплатою. Або природа нагородила вас зовнішністю моделі. Усе це може стати причиною занепокоєнь вашого партнера. Він може побоюватися, що ви у будь-який момент можете зустріти іншого, більш гідного вас чоловіка. Його невпевненість у власних силах і страх втратити вас можуть відбитися на ступені емоційної близькості.

Особисті проблеми

Можливо, у вашого чоловіка є якась особиста проблема, про яку ви не здогадуєтеся, і у яку він поки (або зовсім) не готовий вас залучати. Ця проблема може висіти над ним настільки, що чоловік вирішує, що поки не розбереться з нею, він не може собі дозволити близьких відносин. Те ж саме стосується можливих сімейних проблем (хворі батьки, наприклад).

У вас різні цілі у житті

Може трапитися таке, що ви обидва занадто різні, і йому здається, що ваші відносини заважають йому досягати своїх цілей. Наприклад, він планував переїзд до іншого міста заради кар’єри, або збирався полетіти вчитися до іншої країни, але тут зустрів вас, і тепер перед ним постає непростий вибір між його планами і відносинами, які ледь почалися. А, можливо, для нього ваші прагнення і життєвий вибір є чужими. У такому разі чоловік надасть перевагу тому, щоб не залучатися емоційно у відносини.

Чоловіки можуть виглядати зовні суворими і самодостатніми, але їм дійсно потрібне кохання і жіноча турбота. Однак у відносинах з ними не варто спиратися лише на власні ілюзії і надії. Кожна жінка в змозі відчути ознаки того, що партнер не здатен на емоційну прихильність і гармонійні, довірчі відносини. Пам’ятайте, що ви гідні кращого і не ігноруйте свою інтуїцію, яка говорить, що з цією людиною краще розлучитися.

Джерело

попередня статтяНе викидайте відцвілі чорнобривці — це чудове джерело мікроелементів для ґрунту
наступна статтяХолодильники Beko: устройства от турецкого бренда с уникальными технологиями

Додати коментар