додому Гороскоп

Місячний календар стрижок: квітень 2015

2526

Пропонуємо вам ознайомитися з Місячним календарем стрижок, складеним на квітень 2015 року. З нього ви дізнаєтеся які дні найбільш сприятливі для відвідування салону краси. Ваше волосся навіть після фарбування буде здоровим, міцним, а зачіска збереже форму і приверне удачу.

Місячний календар стрижок квітня 2015

2-23-03-2015-700-875

Набридло збирати шматки з гребінця? Хочете надовго забути про послуги перукаря? Вірите, що стрижка може залучити гроші, але не знаєте як?

Стрижка – неабияке справа

Квітень починається з Дня сміху, на який зазвичай ніхто не робить серйозних планів. Але, якщо ви все ж підете наперекір традиціям, запланувавши похід в салон краси, то це буде абсолютно правильний вчинок. За нашим календарем на 2015 рік 1 квітня – це 21 місячна доба, разом з обрізаними кінчиками волосся в цей день можуть піти всілякі шкідливі нахили. Не вірите? Тоді спробуйте!

Каліф на годину

Всі ми знаємо, як наші чоловіки не люблять ходити в салони краси. Але 2 квітня – це їхній день! Беріть свою половину за руку і тягніть до перукаря. Стрижка в цей місячний день не буде відростати дуже довго, а забарвлення буде напрочуд стійким. Думаємо, цей факт буде достатньо вагомим аргументом для вашого чоловіка.

Ні риба ні м’ясо

Якщо ви хочете, щоб зачіска була нейтральною (що це таке взагалі, як можна хотіти бути схожою на синю панчоху?) Підстрижіться 3 або 4 квітня. Будь-яких змін ніхто не помітить.

Справа табак

У Місячний календар стрижок квітня 2015 закралися несприятливі дні. Підете до перукаря 5, 6, 7, 8, 9 або 10 квітня – отримаєте гніздо на голову. Потім не кажіть, що вас не попереджали!

Дізнайтеся більше:

Зачарований!

Зачіски, зроблені 11, 12, 19, 27 квітня, матимуть чарівні властивості. Стрижка, укладка або ж фарбування, зроблена в один з цих днів, безсумнівно, принесе своїй господині удачу в особистому житті.

Вітер змін

Часто ми йдемо в салон не тому, що вже пора, а тому що просто хочеться якихось змін. 13 квітня – це саме той місячний день, коли обрізана чубчик кардинально змінює долю.

Ти моя зефірка!

Легкою, немов пушинка, що тане, ніби солодка вата, буде зачіска, зроблена 14 і 23 квітня.

Також ці місячні дні варто взяти собі на замітку аматоркам частих змін. Якщо 14 і 23 квітня підстригтися, то волосся буде відростати з блискавичною швидкістю.

Еліксир життя

У це потрібно вірити! Стрижка та фарбування, зроблена 15 і 20 квітня не просто перетворить вас на красуню, але подіє на організм як загальнозміцнюючий і оздоровчий засіб. Більш того, вона як магніт буде залучати до вас гроші. Це ще не все! Якщо у вас є якась образа чи хтось ображений на вас – стрижка допоможе позбутися цієї душевної недуги, а між ворогуючими встановиться мир. Хочете бути багатою, здоровою і щасливою, йдіть в салон краси!
Курям на сміх

І знову в Місячний календар стрижок і фарбування на квітень 2015 закралася низка несприятливих днів. 16, 17, 18, 26, 29 квітня в салон краси краще не заходити. Може статися, що на голові вам зроблять прекрасну зачіску, причому вона ні в кого не викличе докору. Однак в голові все одно виявиться каша і розгардіяш. Чи потрібно це вам, вирішувати не нам.

1-23-03-2015-700-875

Олена прекрасна

Хочете, щоб за вашу красу билися? Рушайте в салон 21, 22 або 24 квітня. Волосся після стрижки буде добре відростати, стане слухняним, неймовірно гладким. У тому, що ви найчарівніша і найпривабливіша, ніхто не засумнівається.

Спіритичний сеанс

25 квітня – прекрасний місячний день, щоб зробити фарбування або нову стрижку. Але, на жаль, якщо перукар буде не в настрої, він передасть вам свою погану енергетику. Інша справа, якщо ви підете в цирюльню трохи пізніше, числа 28 або 30 квітня. Зроблена в ці дні зачіска, здатна буде посилити харизму своєї власниці, активізує її особисту енергетику, наповнить легені благотворним повітрям, а душу оптимізмом і вірою у власну удачу.

Отже, ми розробили чудовий Місячний календар стрижок, в якому описали кожен день квітня 2015 року. Звичайно, нас роблять щасливими НЕ стрижки, фарбування і зачіски, а рідні та близькі, але можна ж пограти в ворожки …

попередня статтяАнтивікові засоби: як зупинити старіння
наступна статтяМісячний календар стрижок на травень 2015

Додати коментар