додому Гороскоп

Місячний календар стрижок на травень 2015

2916

Пропонуємо щомісячний місячний календар стрижок і фарбування волосся на травень 2015 року, якщо до походів в салон краси ти ставишся з повною відповідальністю. Ти вибереш для себе найкращий час для приведення волосся в порядок, знаючи сприятливі і несприятливі дні.

1-23-03-2015-700-393

Місячний календар стрижок березня 2015

Якщо ти плануєш відвідування перукарні на початок місяця, то постарайся це зробити до 3-го числа.
1, 2 травня – це дні, в які потрібно обов’язково відправитися в улюблений салон краси. Будь впевнена, стрижка не просто буде красивою, але і поліпшить твій емоційний стан. Проте подальші п’ять днів у календарі вважаються вкрай несприятливими місячними днями для походу в перукарню.
3 травня стрижка волосся може викликати головні болі, стомлюваність і інші неприємності зі здоров’ям.
4 травня похід в перукарню також не принесе бажаного результату, і тобі напевно не сподобається те, що зробив з твоїм волоссям фахівець.
5 травня робити стрижку або фарбування волосся вкрай не рекомендується, оскільки наслідки можуть бути досить жалюгідними – вас не минуть конфлікти з близькими людьми.
6 травня теж несприятливий день, адже стрижка в цей нещасний місячний день календаря може повести за собою зрив внутрішньої енергетики, депресію, травми.
7 травня нова зачіска ніяк не позначиться на стані волосся, проте вона ж здатна буде послабити твій імунітет.
8 травня – цей день згідно з місячним календарем стрижок на травень 2015 буде досить сприятливим і хорошим для відвідування перукаря.
9 травня чудовий святковий день, в який слід витратити свій час на прогулянку в парку або відправитися на пікнік до лісу, розташований неподалік. Цей день також можна присвятити шопінгу, однак ні в якому разі не походу до косметолога або перукаря. Стрижка, укладка, фарбування можуть призвести до згубних наслідків. Вже в наступному місяці, звідки не візьмись, через таку дрібницю можуть виникнути фінансові проблеми.
10 травня – це молодик і, ясна річ, що в цей нестійкий момент від стрижки волосся краще утриматися.
11 травня – підстригаючи волосся в цей день, пам’ятай, що воно буде відростати з блискавичною швидкістю!
12 травня краще не відвідувати перукарню, особливо якщо ти натура прагматична і планування – твій незаперечний козир. Нова зачіска в цей нещасливий місячний день календаря здатна зірвати будь-які задуми і прогнози.
13, 14, 15 травня також несприятливі для стрижки та фарбування волосся. Однак це правило дійсно не для всіх. Якщо ти хочеш, щоб волосся сповільнили свій ріст, сміливо вирушай в салон.
16 травня – чудовий час для стрижки. Покращиться структура волосся, воно стане пишним, слухняним, шовковистим.
17 травня – похід до перукаря може принести величезну кількість вельми неприємних сюрпризів. Навіть любительок всіляких несподіваних змін, пов’язані зі зміною іміджу, в цей день навряд чи порадують.

Дізнайтеся більше:

Далі місячний календар стрижок на травень 2015 рясніє цілою низкою сприятливих днів. Місяць росте, а разом з ним поліпшується структура волосся.
18, 19 травня будуть сприятливими як для їх стрижки, так і для фарбування.
20 травня – найкращий час для оздоровчих процедур.
21, 22 травня – стрижка або фарбування волосся обов’язково потягне за собою нові знайомства з приємними світлими людьми. Однак наприкінці травня далеко не всі дні будуть сприятливими.
23, 24, 25 травня про перукарні краще забути (Місяць у Скорпіоні, а 25-е число припадає на повний місяць). За календарем в ці місячні дні нервова система і без стрижки буде вкрай ослаблена, а тому не варто надавати їй ведмежу послугу, додаючи додаткове навантаження.
26 травня – нейтральний час для походу до перукаря.
27 травня – нова стрижка здатна підвищити енергетику, а також поліпшити стан здоров’я.
28 травня від походу в салон краще утриматися, відкладіть відвідування перукаря на більш пізній термін.
29, 30 травня – стрижка або фарбування волосся в ці дні принесе тобі удачу.
31 травня не найкращий час для походу до перукаря. Куди краще його присвятити всіляким духовним практикам.

Плануючи похід до перукаря, не забудь скористатися нашим місячним календарем стрижок і фарбування на травень 2015 року. Ось побачиш, тебе порадує не тільки бездоганність зачіски і відмінне здоров’я волосся, але і загальне самопочуття. Ти станеш більш здоровою, щасливою ??і притягнеш у своє життя безліч хороших позитивних людей.

Додати коментар