додому Мода і стиль

Місячний календар стрижок і фарбування волосся на січень 2016

У місячному календарі на січень 2016 відзначені фази знаходження місяця і їх вплив на життєдіяльність людини. Коли Місяць характеризується повним місяцем, молодиком і днями першої і останньої чверті, то ці дні відносяться до негативних. Нічне світило циклічно змінює свої чотири фази. Залежно від місцезнаходження місяці в кожній з них, залежить вплив її на людський організм.Місячний календар стрижок і фарбування волосся на січень 2016

Не оминає впливом місячний цикл і наше волосся. Керуючись циклами і фазами місяця можна вибрати найкращий день для фарбування і стрижки волосся в січні 2016 року.

 

1 січня
Місяць знаходиться в знаку Терезів у фазі привикання. Стрижка протипоказана. Це гарний час для вирішення фінансових труднощів.

2 січня
Убуваюча фаза, в якій розташована Місяць. Не рекомендується проводити тривалі перукарні процедури, такі як підстригання і завивка. Але знак зодіаку Терези радить провести в салоні тонування або зробити укладку.

3 січня
Місяць знаходиться у фазі убування, але змінив місце положення в сузір’ї Скорпіон. Настав 23 місячний день, який не вітає перукарські маніпуляції. Не рекомендується приділяти увагу стрижці, укладанціі навіть оздоровчим маскам.

4 січня
Зростаючий Місяць знаходиться в знаку Скорпіон і вітає плани візиту до перукаря. Стрижка принесе багато енергії в організм, а зачіска буде служити довго. Забарвлення вітається у разі пошуку роботи.

5 січня
25 місячний день характеризує місяць в Скорпіоні і спадній фазі. Стрижка волосся доречна тільки слабкому і тьмяному волоссю, яке стане трохи густішим. Фарбувати волосся не рекомендується, оскільки це зробить вплив на психічний стан.

6 січня
Місяць змінить знак зодіаку і тепер з’явиться в сузір’ї Стрільця. Убуваюча фаза Місяця і 26 день за календарем не рекомендує відвідувати салон краси. Стрижка принесе смуток, а забарвлення потьмяніє найближчим часом.

7 січня
Місяць у Стрільці і спадній фазі, що також остерігає триматися подалі від салонів краси. Єдине, що дасть позитивні результати, це проведення оздоровчих процедур в домашніх умовах.

8 січня
28 місячний день являє собою несприятливий для візиту до майстра. Убуваючаа фаза і Стрілець, своїм впливом надають волоссю не слухняності і тьмяності.

9 січня Потрібно здійснювати всі плани по зміні зачіски і стрижки, оскільки є найбільш сприятливим час.

10 січня
Місяць переходить у фазу молодика, тому надає небезпечний вплив на волосся. Оскільки Козеріг сприятливий до волосся, то легку укладку варто зробити.

11 січня
Зростаюча фаза і 2 місячний день рекомендує відвідати майстра саме сьогодні. Нова стрижка і забарвлення наповнить енергією.

12 січня
Місяць розташовується в сузір’ї Водолія, яке, як схвалює візит в перукарню. Це додасть свіжості організму і ясності розуму.

13 січня
Зростаючий місяць в сузір’ї Риби надає волоссю турботу, але застерігає, що стрижка призведе до утворення лупи, а забарвлення — до псування кінчиків.

14 січня
5 місячний день характеризує зростаючу фазу і знак Риби. Бажано не робити хімічну завивку, оскільки Риби наповнять організм втомою.

15 січня
Зростаючий Місяць у Овні нейтрально діє на волосся. Можливо провести будь-яку процедуру, але вони не відчують жодного впливу.

16 січня
Місяць у знаку Овен не схвалює перукарні маніпуляції на волоссі. Тому візит бажано відстрочити.

17 січня
Місяць переходить до сузір’я Телець і настає перша чверть Місяця. Якщо волосся має потребу в харчуванні і блиску, то це чудовий період для стрижки.

18 січня
Зростаючий Місяць у Тельці сприятливо впливає на волосся і організм в цілому. Слід закинути всі турботи і присвятити зовнішності небагато часу. Зачіска буде виглядати чудово, а волосся буде випромінювати здоровий блиск.

19 січня
Місяць по колишньому в зростаючій фазі і у Тельці, тому якщо не вийшло вчора, то сьогодні обов’язково варто підстригти волосся. Вонио стане міцним.

20 січня
Зростаючий Місяць і 11 день місячного календаря впливає на волосся позитивно. Можна робити стрижку і фарбування.

21 січня
Вплив Місяця найсприятливіший. Рекомендується приділити час волоссю — підстригти, пофарбувати, зробити маску для волосся.

22 січня
Місяць у сузір’ї Рак сприяє росту волосся, тому нова стрижка недовго протримається. Краще не робити в цей день короткі стрижки, які швидко втрачають форму у міру відростання волосся, а ось кінчики підрівняти, навпаки, показано.

23 січня
14 місячний день підтримує рішення по зміні зачіски і навіть кольору — сміливо фарбуйте і стрижіть волосся.

24 січня
Місяць переходить у фазу повню, тому перукарні маніпуляції, пов’язані з фарбуванням та зміною довжини волосся, слід замінити оздоровчими процедурами.

Дізнайтесь більше:

25 січня
Місяць схильний до спадання і знаходиться в знаку Лев. Проводити стрижки рекомендується, а зачіски варто робити скромні.

26 січня
Убуваючий фаза Місяця і знак Діва сприятливо впливає на волосся. Не варто фарбувати їх в неприродні кольори.

27 січня
18 місячний день спадного Місяця, є самий сприятливим. Волосся після стрижки стане слухняним, а після фарбування стане здоровим і міцним.

28 січня
Зростаючий Місяць у Діві на 19 місячний день провокує проблеми зі здоров’ям, тому слід виключити хімічні впливи на волосся.

29 січня
Місяць у спадній фазі переходить в сузір’я Терези. Оздоровчі процедури підуть на користь волоссю, і всьому організму.

30 січня
Найбільш розташовує день у місяці, характеризується 21 днем ??Місяця, її спадною фазою і сузір’ям Терези. Результати дій на волосся виправдають надії.

31 січня
Місяць переходить до знаку Скорпіона, що надає дню не надто сприятливого відтінку. З відвідуванням перукаря слід почекати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут