додому Мода і стиль

Місячний календар стрижки і фарбування волосся на лютий 2016р.

Щоб спланувати візит до перукаря і залишитися задоволеним результатом необхідно зазирнути в місячний календар стрижок, фарбування і процедур для волосся, який розроблений по відношенню до розташування Місяця. Він допоможе вибрати правильний день для стрижки та фарбування волосся в лютому 2016. З давніх часів місячний календар характеризує дні як сприятливі до проведення перукарських послуг і не сприятливі.Місячний календар стрижки і фарбування волосся на лютий 2016р.

Запланувати сприятливий день стрижки дозволяє календар, в якому вказані дні повні, молодика, також чверті Місяця і знаходження Місяця в різних знаках зодіаку в 2016 році. Тому щоб отримати бажаний результат слід вибрати один з днів для відвідування майстра.

Кращі дні для стрижок і фарбування волосся в лютому 2016

1 лютого
22 день в місячному календарі, а місяць відноситься до знаку зодіаку Скорпіон, що являє собою вкрай нестабільний вплив на волосся. Варто стригти тільки слабке і тьмяне волосся. Після стрижки може змінитися його жорсткість і густота. Слід відмовитися від хімічних завивок.

2 лютого
23 день календаря, який свідчить про те, що можна вдало підстригти волосся, а саму процедуру наповнити енергією. Результат порадує і зберегже у вигляді зачіску на довгий час. Також рекомендується робити об’ємне укладання. Зачіска може залучити позитивну енергетику. Убуваюча фаза місяця свідчить про те, що ріст волосся сповільнитися.

3 лютого
Місяць переходить у знак Стрільця, який не дасть можливість стрижці довго залишатися однієї довжини. Ріст волосся буде швидким, воно стануе неслухняним. Відвідавши майстра, існує ймовірність встряти в конфлікт і оточити себе негативною енергією.

4 лютого
Місяць у знаку Стрілець і в спадній фазі не рекомендує проводити фарбування або стрижку волосся, оскільки він віщує серйозні проблеми.

5 лютого
27 день означає, що Місяць перейшов в сузір’я Козерога, але знаходиться в спадній фазі. Стрижка буде успішною, а фарбування волосся принесе масу позитивних емоцій.

6 лютого
Знак Козеріга і спадна фаза стверджують, що Місяць наполегливо рекомендує відвідати перукаря. Чого не скажеш про 28 дні місячного календаря, який заявляє, що стрижка нічого приємного не принесе. Але незначна зміна кольору волосся допустимі.

7 лютого
Місяць змінює розташування в знаку Водолій. Місяць позитивно ставиться до проведення фарбування та зміни довжини волосся. Позитивний настрій і вирішення накопичених проблем гарантований.

8 лютого
30 день і знак Водолія надають Місяці нейтрального ставлення до стрижки, а молодий місяць підстригання волосся супроводжує критичними моментами в житті.

9 лютого
Місяць у зростаючій фазі, яка надає волоссю фортеці і прискорює ріст. А ось знак зодіаку місячного дня не схвалює ніякого впливу на волосся, особливо фарбування, оскільки Риби віщують волоссю перетин їх кінчиків.

10 лютого
Потрапляє на третій місячний день. Місяць раніше в зростаючій фазі, а знак зодіаку Риби. Стрижки не рекомендуються, як і будь-який хімічний вплив. Але не варто відмовлятися від оздоровчих процедур.

11 лютого
Відвідувати салони не варто. Календар місячних днів показує 4 день, а Місяць знаходиться в знаку Овен. Але ніяк не забороняється виконувати укладання з використанням косметики, що має у складі колаген і віск.

12 лютого
Зростаюча фаза Місяця і п’ятий день місячного календаря радять провести цей день в салоні. Рекомендується робити пишні та об’ємні зачіски, а також нові стрижки і експерементувати з модним фарбуванням.

13 лютого
Місяць у 6 місячний день повністю розташований до зміни зачіски, про це свідчить зростаюча фаза і день тижня. Позитивні емоції заповнять весь день, а настрій не згасне до кінця дня.

14 лютого
Місяць поміняв розташування до знаку Телець, який разом зі зростаючою фазою закликає до проведення перукарських процедур.

15 лютого
8 місячний день не радить впливати на волосся ніяким чином. Місяць у зростаючій фазі і знак зодіаку Телець схвалює зафарбовування сивини.

16 лютого
Місяць у знаку зодіаку Близнюки, у дев’ятому дні календаря найбільш підходить для відвідування салонів краси. Стрижка вбереже від захворювань, а укладка наповнить енергією.

17 лютого
Є сприятливим для проведення перукарських маніпуляцій, особливо фарбування волосся. Зростаюча фаза Місяця прискорить ріст волосся, а Близнюки наповнить їх силою.

18 лютого
Несприятливий вплив на волосся надає Місяць, який переходить в знак зодіаку Рак. Після стрижки волосся стане неслухняним, а забарвлення принесе шкоди організму.

19 лютого
Місяць у Раку все також впливає на волосся несприятливо, але у поєднанні з 12 місячним днем ??радить провести оздоровчі процедури.

20 лютого
13 день календаря є найвдалішим для кардинальних змін зачіски. Місяць переходить у знак зодіаку Лев, що віщує організму позитивні емоції.

Дізнайтесь більше:

21 лютого
Слід відвідати майстра і змінити зачіску, зростаюча фаза в сузір’ї Лева нагородить її сильною енергією.

22 лютого
Якщо вирішили присвятити зачісці, то це правильно. Перукарні процедури пройдуть без утруднень, а результат принесе чудові емоції.

23 лютого
Місяць у спадній фазі і переходить в знак Діви, що схвалює ряд перукарських процедур. Результат виправдає надії.

24 лютого
17 день календаря характеризує положення Місяця в сузір’ї Діви, що стерпно впливає на волосся. Маленькі зміни припустимі і принесуть приємні емоції.

25 лютого
Місяць переходить з Діви в знак зодіаку Терези, що як і зростаюча фаза Місяця віщує зміцнення волосся і швидке зростання, тому стрижка прийнятна.

26 лютого
Всі кардинальні зміни зачіски варто провести. Місяць повністю схильний до позитивних результатів при проведенні будь-яких процедур для волосся.

27 лютого
Знак зодіаку Терези схвалює зміну стрижки і навіть забарвлення в благородні кольори. Але не варто забувати про оздоровчі заходи.

28 лютого
Місяць переходить в сузір’я Скорпіона, що категорично забороняє експериментувати з волоссям.

29 лютого
Місяць у знаку Скорпіона і в спадній фазі також не слід проводити кардинальних змін з волоссям. Оздоровчі комплекси варто виконати.

Скориставшись рекомендаціями нашого місячного календарем стрижок і фарбування на лютий 2016, ви залишитеся задоволені результатом перукарень процедур!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут