додому Гороскоп

Місячний календар стрижки в січні 2015

Місячний календар стрижок актуальним завжди, адже що може бути для жінки найголовніше зачіски? Хіба тільки гарна зачіска!

Отже, відзначимо для січня 2015 два головних дня — повний місяць 5 січня, в понеділок, молодик у вівторок, 20 січня. Проміжки між цими днями наповнені найрізноманітнішими відомостями. Але до критичних точок краще ставитися з особливою обережністю. Розглянемо сприятливі і несприятливі дні для різних процедур, пов’язаних з волоссям, щоб не давати волю страхам і поганим передчуттям, і в той же час не упустити наказані космосом дні для поліпшення свого зовнішнього вигляду і підтримки краси.

30-11-14-foto-600x308-3

Корисно! Існує доступний засіб, який рекомендований в будь-який день місячного місяця при будь-якому знаку Зодіаку — це масаж голови, наприклад, з кедровим маслом. Нанести на шкіру голови і розтерти круговими рухами. Залишити на кілька хвилин, потім змити. Не забувайте розчісувати волосся (до 30 рухів за один раз).

Місячний календар стрижок на січень 2015 — завивка волосся

Як відомо, завивка волосся — справа педантична, і не всі знаки Зодіаку сприятливо ставляться до хімічних впливів на волосся. Відомий знак, під яким волосся в’ється саме по собі — це Лев, в січні він впливає на нас 8, 9 і 10 січня. А це означає, що в ці дні можна навіть дівчатам з абсолютно прямим волоссям стаити власницями симпатичних кучериків — просто накрутіть вологе волосся на бігуді і висушіть їх, краще у вільному розташуванні. Якщо часу не так вже й багато — скористайтеся феном.

Дихання Місяця буде з нами в унісон і під сузір’ями Рака, Тільця, Дів, Козерога, тобто 11-14, 28-31 січня. У деякі дні краще не ризикувати і не робити експериментів, особливо на зростаючому Місяці, однак можна скористатися обережними методиками і зробити собі полегшену або біо «хімію». Потрібно відзначити, що сьогодні і так наші пані віддають перевагу безаміачним способам завивки.

Важливо! Пам’ятайте про те, що хімічні засоби протипоказані вагітним, при прийомі гормональних ліків.

Місячний календар стрижок на січень 2015

Місячний календар стрижок на січень 2015 — фарбування волосся

Фарбувати волосся також варто з оглядкою. Так як деякі знаки на зростаючому Місяці можуть багаторазово посилити вплив фарби. В основному це стосується перших 4-х днів місяця і його остання декада. Якщо місяць знаходиться в стадії зменшення, це не означає, що час несприятливий для фарбування, просто вона буде триматися менший термін.

Сприятливі дні під сузір’ям Водолія, Тільця, Рака, Лева, Козерога:

  • 1-4 і 20-31 січня краще фарбувати волосся темними тонами;
  • в середині місяця з 14 по 19 добре їх знебарвлювати.

Несприятливі дні — під знаком Овна і Водолія (22, 23, 27).

Порада! Надати волоссю веселий і теплий золотистий відтінок можна за допомогою звичайної аптечної ромашки. Для цього відвар з 1 столової ложки квітів, 1 столової ложки кореневищ кропиви на 200 грамах води розбавити окропом і нанести на волосся, утепливши після цього голову приблизно на 15-20 хвилин. Цей спосіб хороший навіть для повного місяця і молодика. Ви отримаєте здоровий блиск, сонячний відтінок, і при цьому — ніякого ризику!

Місячний календар стрижок на січень 2015 — сприятливі дні для стрижки

Оскільки перша чверть зростаючого місяця настає під сузір’ям Водолія після 20 числа, то для росту волосся можна використовувати для стрижки саме наступні після цього дні. Середина ж місяця цілком сприятлива для тих дам, які люблять, щоб волосся красиво і довго укладалися в суворій стрижці короткої або середньої довжини. Отже, стрижіться із задоволенням під знаками Діви, Лева, Водолія, Скорпіона, Тільця і ??Рака: (1-4, 6, 7, 11-14, 28-31 січня).

Місячний календар стрижок на січень 2015

Місячний календар стрижок на січень 2015 — несприятливі дні для стрижки

Серед несприятливих днів, перш за все, відзначимо повний місяць і молодик (5 і 20 січня). У ці дні рекомендуємо зайнятися лікуванням волосся народними засобами, за допомогою масок, відварів і настоїв. Волосся стане міцним і шовковистим. Також краще не обрізати довге волосся і не змінювати кардинально зачіску в дні Водолія, Риб і Овна (21-27 січня), в цей час можна тільки підрівняти чубок і надати волоссю форму, щоб не привертати в своє життя розчарування. Астрологи пояснюють це тим, що в ці дні може відбуватися перевитрата енергії, яку складно буде заповнити.

Рецепт! Лікування волосся можна проводити медом, цибулею та олією, змішаними з курячим жовтком. Диво-засіб готується безпосередньо перед застосуванням: всіх компонентів взяти по чайній ложці і змішати з натертою цибулиною. Наноситься на 60 хвилин перед миттям голови.

У волосся існує три стадії росту. На першій стадії активного росту функціонують клітини сосочка, потім його ріст сповільнюється, і на останній стадії практично зупиняється. Під дією нового волоска старий випадає, і весь процес, запрограмований природою, відбувається заново. Таким чином, зміна волосяного покриву відбувається від 20 до 25 разів протягом усього життя.