додому Гороскоп

Календар стрижки на грудень 2014 по знаках Зодіака

Хочете, щоб волосся після стрижки стало рости швидше? Робіть зачіску при зростаючому місяці, ближче до його повноти. Неслухняне волосся змінює свої властивості, перестає плутатися, стає більш слухняними. Спадаючий місяць добрий для зміцнення коренів волосся, затримки їх стрімкого випадіння. А крім цього, для хорошого стану волосся потрібно виконувати ще кілька правил:

Правило перше — не довіряйте непрофесіоналам

Вважається, що перукар здатний поміняти біополе того, кому обстригає волосся. Майстер повинен бути енергійним і життєрадісним, щоб і ваше життя після стрижки змінилася на краще. Дівчата, які звикли вирішувати свої проблеми самостійно, повинні вибирати перукаря однієї статі і приблизно одного і того ж віку, в крайньому випадку, молодше. Чим старший перукар, тим сильніше він може вплинути на ваше життя. При хронічних невдачах потрібно вибирати відомих майстрів, навіть якщо це влетить вам у копієчку. Після стрижки життя може кардинально помінятися.

Місячний календар стрижок на грудень 2014

Правило друге — не будете стригти самі собі волосся

Дійсно, на собі краще волосся не стригти, навіть якщо ви самі перукар зі стажем. Прикмета говорить про те, що людина не може вилікувати себе сама, про це говорять навіть сильні екстрасенси. Деформації власного біополя неможливо вилікувати без припливу енергії, тому потрібно ретельно вибирати джерело цієї енергії.

Правило третє — перукар повинен бути однієї статі з вами

Під час стрижки саме перукар змінює ваше біополе, і ви піддаєтеся чужому впливу. Майстер іншої статі може привести до неприємностей в особистому житті. Екстрасенси приводять в приклад Даліл, яка обстригла волосся Самсону, відібравши у нього силу.

Правило четверте: стрижене волосся не кидають у воду

Слідкуйте за тим, щоб в перукарні волосся правильно утилізували, і тоді ваша шевелюра буде завжди пишною і здоровою.

Правило п’яте — не будете стригти волосся в несприятливі дні, щоб не захворіти і не обстригти пам’ять і розум.

У грудні природа розпорядилася таким чином: повний місяць очікується 6 грудня, а молодик 22 грудня. Місяць починається з сузір’я Овнів і Тільців, що цілком сприятливо для стану волосся.

Місячний календар стрижок на грудень 2014 — завивка волосся

Астрологія дає нам знання деяких нюансів, пов’язаних з проходженням Місяця під різними сузір’ями. Волосся краще кучеряться під знаками Риби і Лева, вони припадають в грудні на 10-14 числа, в період зникаючого місяця. Добре тримається завивка і під знаками Тільця і ??Козерога. У грудні 2014 року це початок місяця до повного місяця, потім після самого молодика, 23 грудня, і кінець місяця. З сучасними засобами й відповідними днями місячного гороскопу ваше волосся буде довго тримати витончені хвилі і дрібні або великі кучерики.

Місячний календар стрижок на грудень 2014 — фарбування волосся

Такі ж дні можна використовувати і в грудні і для фарбування волосся, з тією тільки різницею, що найсприятливіші знаки знаходяться при зникаючому місяці, а значить, фарба буде триматися менше, або не вбиратися занадто глибоко. Але це не вплине на якість волосся і фарбування. Сприятливі дні — 2, 3, 5, 7,8,10, 14, 25, 28, 30 грудня.

Місячний календар стрижок на грудень 2014 — сприятливі дні для стрижки

Взимку наше волосся відчуває безліч незручностей — це відсутність тепла і сонячного світла, головні убори, вогкість або навіть мінусова температура. Актуальні стрижки, які довго тримають свою форму, не вимагають багато часу для укладання. Походи в перукарню плануйте 2, 3, 4, 5, 7, 10, 14, 25, 28, 30 грудня.

Місячний календар стрижок на грудень 2014 — несприятливі дні для стрижки

Астрологи застерігають від стрижки волосся в несприятливі дні, до яких відносять повний місяць, молодик і «сатанинські дні» — 9, 15, 23 і 29 дні місячного календаря, а це означає, в грудні краще не стригтися і не фарбуватися зовсім, 6, 9, 15, 22, 29 грудня. Якщо робити будь-які маніпуляції з волоссям, може з’явитися лупа, себорея, може посіктися. Після таких процедур зістригається пам’ять і розум — так казали у давнину.

30-11-14-foto-600x306-1

Місячний календар стрижок на грудень 2014 — вкладання

Різні знаки Зодіаку вловлюють космічні трансляції через волосся. Ми змінюємо життя, коли хочемо цього, за допомогою нової зачіски. Кожен знак зодіаку по-своєму впливає на стан волосся, і стрижки при цьому вдаються по-різному.

Овен.

Любить короткі спортивні стрижки, так як він відповідає за постачання мозку поживними речовинами і киснем. Зачіска, зроблена в такі дні, омолоджує людину. Овен надає організму людини потужну енергетику. Саме тому в старовину при серйозних захворюваннях робили людині коротку стрижку. Прискорений обмін речовин після цієї процедури допомагав людині швидше одужати. Зачіски Овна допомагають цілеспрямованим особистостям просувати свої проекти і виплутуватися зі складних життєвих ситуацій.

Тілець.

Під цим знаком найкраще вдаються зачіски на середній довжині волосся. Форма може бути різною, але волосся завжди повинно лежати вільно, локони не путатися, лефат в природній формі. Тілець коригує роботу харчових органів і горла, а тому зачіски, виконані під цим знаком допомагають покращувати матеріальний стан і загальне самопочуття.

Близнюки.

Під знаком Близнюків добре виходять хімічні завивки, особливо на волоссі до плечей. Зачіски Близнюкам допомагають нормалізувати нервову систему, допомагають людині налагоджувати контакти і покращувати стан дихальних органів.

Рак.

Середньовічні хрестоносці насичували під цим знаком своє тіло фізичною силою. Основна зачіска — каре. Раки допомагають контактувати між собою цілим поколінням, пов’язаним генетичною людською пам’яттю. Зачіска, виконана під знаком Раков, допомагає створити сім’ю.

Лев.

Класична Левова грива — найкращий спосіб отримувати енергію. Волосся в ці дні в’ються самі, досить злегка направити їх. Вважається, що під знаком Лева контролюється робота серця. У людини розкриваються таланти, творчі здібності.

Діва.

Під знаком Діви можна зробити красивим будь-яке волосся, навіть якщо природа недодала вам природної краси. Зачіска Діви допомагає впоратися з монотонною, нудною і кропіткою роботою. Під знаком Діви можна домогтися успіхів у навчанні, активізується робота шлунку і кишечника.

Терези.

Класичні Ваги прагнуть до елітарності, а тому прекрасно виходять пишні зачіски з ореолом недоступності їх власниці. Допомагає знайти компроміси в будь-якій справі, регулює роботу нирок.

Скорпіон.

Цей знак — для любителів стилю «вамп», які потребують постійної енергетичної підзарядки. Це може бути коротка стрижка, сексуальна і енергійна, яка привертає увагу протилежної статі. Збільшує сексуальну енергію, контролює роботу статевих органів.

Стрілець.

Для Стрільця характерні консервативні зачіски, несуворі, але елегантні. Можливе змішання стилів і поєднання короткого чубчика з кінським хвостом, наприклад, як у Афіни Паллади. Виконана під цим знаком зачіска допоможе домагатися успіху в суспільному житті. Стрілець регулює роботу печінки.

Козеріг.

Цей знак дуже економний, здатний регулювати кількість засобів догляду за зачіскою — їм знадобиться лише мінімум. Волосся ховається під гарний аксесуар — шпильку, гумку, обруч. Допомагає визначитися зі своїм місцем у житті, сприяє зміцненню кар’єри. Управляє здоров’ям зубів.

Водолій.

Для Водолія не має значення форма і довжина волосся, головне — виглядати екстравагантно, модно. Під знаком Водолія виходять зачіски, що впадають в очі, та виділяються своїм критичним враженням. Будь-які модні віяння доводяться до критичної точки. Зачіска Водолія допомагає контролювати роботу судин: артерій і вен.

Риби.

Світова гармонія Риб проявляється і в стані зачіски в ці дні — вони мають видатний космічний сенс. Злиття різних сил з плані зачіски дає спокій і внутрішню гармонію, протегують в різних проектах, пов’язаних з відносинами між людьми. У плані здоров’я Риби відповідають за нервову систему і обмін речовин.