додому Гороскоп

Місячний календар стрижки на лютий 2015 — сприятливі і несприятливі дні

Міцність живого волосся, що знаходиться на голові, може залежати від різних факторів. Один з них досить важливий — час, коли найкраще проводити маніпуляції з волоссям, згідно впливу найближчого до нас небесного тіла, Місяця. А те, що він діє на нас, не викликає сумнівів. Напевно кожен відчував на собі вплив повного місяця або припливів і відливів на небесному супутнику.

Місячний календар зачісок на лютий 2015 - сприятливі і несприятливі дні

Цікаво! Не так давно один єгипетський учений подав на розлучення відразу після весілля, коли виявив, що його дружина носить перуку. Він був настільки засмучений, що зажадав відшкодування моральної шкоди в сумі 8 тис доларів, довівши, що в його обраниці йому найільше імпонувало, насамперед, прекрасне волосся.

Щоб такого не приснилося навіть у страшному сні, представляємо вам лютневий варіант місячного календаря, який підказує, коли краще пофарбувати волосся, зробити хімічну завивку або змінити зовнішність за допомогою стильної зачіски. Як відомо, всі значні події крутяться навколо двох головних днів — молодика і повного місяця (18 і 4 лютого), коли взаємодія між Місяцем і Сонцем посилено. Ви зможете завжди бути в курсі, як планувати процедури з волоссям в залежності від розташування місяця і його фази, а також враховуючи, росте він зараз або убуває.

Місячний календар стрижок на лютий 2015 — завивка волосся

Питання про кучеряве волосся цікавить усіх дівчат. Ті, яких природа наділила чарівними кучерями, мріють розправити їх, або, принаймні, укласти так, щоб вони не плуталися. Що стосується решти з прямим волоссям — побачити себе в симпатичних кучериках допомагає штучна завивка волосся. У лютому 2015 найкращими днями для отримання кучериків в результаті хімічного впливу стануть дні перед повним місяцем 1,2,3, а також з 20 по 28 лютого.

Потрібно пам’ятати, що занадто сильний вплив на волосся може їм нашкодити, так як період зростаючого місяця сприяє тому, що хімія буде дуже вже «прилипати» і пересушить волосся. Якщо ваше волосся злегка в’ється від природи, краще проводити завивку в середині місяця, на спадаючий місяці (7, 10,11, 16 лютого).

Корисно! Кучеряве волосся вимагає особливого догляду. Їх потрібно мити спеціальним шампунем із зволожуючим маслом. Після миття обов’язково використовувати кондиціонер, щоб ще раз їх зволожити. Кондиціонер можна використовувати через миття або при кожній процедурі. Кондиціонер для незмивного волосся краще наносити на ледь вологе волосся, так вони не будуть плутатися і добре розчісуватися.

30-11-14-foto-600x379-1

Місячний календар зачісок на лютий 2015 — фарбування волосся

Досвід показує, що в будь-який день фарбування волосся буває не завжди вдалим. Ми списуємо це на нестійку фарбу, але можливо, просто невдало був обраний день. Місяць радить у лютому 2015 фарбувати волосся для сталого кольору на початку і наприкінці місяця, а середину залишити для експериментів. Сприятливі для фарбування 2, 3, 7, 9, 13,14, 16, 24, 25, 28. Несприятливі — 4, 18, 22, 23. Колорування або мелірування волосся можна робити в будь-який день, крім днів, коли панують на небосхилі сузір’я Риб і Діви. Підкресліть унікальність власної зовнішності з допомогою фарб хорошої якості.

Питання-відповідь. Чи можна стригтися вагітним? Багато жінок, дізнавшись про «цікаве» положення, обмежують будь-які процедури з волоссям. Однак нашкодити дитині може лише вплив хімічних речовин. Тому відповідь може бути однозначною — стригтися можна, а враховуючи, що під час вагітності відбувається зміна гормонального фону, навіть потрібно. Так після пологів волосся швидше відновлює гарний зовнішній вигляд.

Місячний календар стрижок на лютий 2015 — сприятливі дні для стрижки

Так як якнайшвидший ріст волосся відбувається на зростаючому місяці. Тоді короткі стрижки краще робити в лютому на початку і наприкінці місяця. До 4 лютого можна кардинально змінювати зовнішність і обрізати довге волосся. Волосся буде здоровим і міцним, якщо ви постриже його 2,3, 6, 7, 12, 14,15, 17, і на останньому тижні місяця.

30-11-14-foto-600x421-3

Місячний календар стрижок на лютий 2015 — несприятливі дні для стрижки

Несприятливими днями вважаються, насамперед, 4 і 18 лютого, а так само 5, 20, 21. У ці дні можна порушити рівновагу припливу космічної енергії до тіла. У ці дні корисно мити голову з кондиціонером і доглядати за волоссям за допомогою натуральної косметики.

Місячний календар складається в результаті циклічної зміни фаз нічного світила. Під час молодика земля знаходиться найближче до свого супутника. Виходячи з довжини першого місячного дня, в місячному місяці буває 29-30 днів. Ці дні не постійні, перший з них починається від настання молодика до часу сходу Місяця. Іноді на небі можна спостерігати і сонце і місяць — це говорить про те, що схід супутника може починатися навіть серед ясного дня. Повний закінчений цикл становить 29,5 днів.