додому Гороскоп

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на березень 2015

3163

Безсумнівно, більшість людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності. Не останнє місце в загальному іміджі займають волосся і його стан. Необхідний як правильний догляд за ними, так і вдало підібрана і виконана стрижка або вкладання. Тому важливо знати дні, коли потрібно проводити маніпуляції з волоссям. Вибрати ідеальний для походу в перукарню день допоможе місячний календар на березень 2015 року. Всі рекомендації щодо вибору дня стрижки волосся, також актуальні і для підстригання нігтів.

Стрижка та фарбування волосся за місячним календарем на березень 2015

Якщо ви бажаєте прискорити ріст волосся, відвідуйте перукаря при зростаючому місяці. А от якщо ви бажаєте зберегти форму та обсяг своєї модельної зачіски, візит до майстра краще здійснювати в третій або четвертій фазах. Стрижка при спадаючому місяці допоможе зміцнити коріння волосся, волосини перестануть випадати. Стрижка в день повного місяця принесе вам об’ємне і слухняне волосся, що легко піддається укладанню.

Великий вплив на те, якою буде ваша стрижка робить також зодіакальний знак, керуючий супутником в день, коли ви запланували візит до майстра. Вдалими будуть дні, коли місяць управляється Дівою, Козерогом або Тельцем. Візит до майстра в ці дні додасть волоссю слухняності, прискорить зростання і запобіжить появі посічених кінчиків. Стрижка у дні Риби або Рака тільки додасть проблем з волоссям.

Деякі знаки зодіаку не впливають на стан волосся, але при цьому можуть змінити ваше життя. Так, стрижка в дні Овна може послабити імунітет, якщо ж місяць управляється Скорпіоном, стрижка може налагодити ваше особисте життя, або ж серйозно його зіпсувати.

Стрижка в несприятливий день тільки погіршить стан волосся. Якщо ви виберете для стрижки місячний день, керований Водолієм, то є ризик втрати волосся. Стрижка в день під управлінням знака Риби, призведе до появи лупи. Зміна зачіски в місячні дні, керовані Раком, принесе вам неприємний сюрприз у вигляді неслухняного волосся, що відмовляються зберігати форму.

Вибирайте для візиту до майстра тільки сприятливі дні. Так, Знак Діви ідеально підходить для хімічної завивки і фарбування волосся. Дні, коли місяць управляється Левом, Близнюками або Терезами, допоможуть знайти вам здорове і пишне волосся. Робота ж з волоссям у дні, керовані Стрільцем, посприяє успіху в справах, отриманню довгоочікуваного визнання і принесе приємні зміни в житті.

30-11-14-foto-600x413-3

Пам’ятайте, що вплив місяця на організм людини залежить від її фази, дня місячного місяця, а також зодіакального сузір’я, в ареалі якого супутник знаходиться в даний момент.

Місячний календар стрижки та фарбування волосся на березень 2015 по днях

1 березня – вдалою буде стрижка до 15 годин, вона допоможе розвинути інтуїцію. Стригтися ж після 15 годин не рекомендується, тому що погіршиться ріст волосся, до того ж стрижка може залучити неприємності.

2 березня – стрижка в денний час послабить ріст волосся і обіцяє нещастя. Після 16:07 настає сприятливий для стрижки час, що несе красу і сприяє набуттю щастя.

3 березня – день повністю вдалий для роботи з волоссям. Фарбування або стрижка волосся зробить вас особливо привабливою.

4 березня – стрижка допоможе успіхам у фінансових справах, але після 18:24 стригтися не рекомендується.

5 березня – вкрай невдалий день, який загрожує погіршенню здоров’я і загостренню хронічних захворювань.

6 березня – стрижка послабить ваш імунітет.

7 березня – також невдалий день, крім погіршення здоров’я, можливе отримання травм і особисті проблеми.

8 березня – візит до перукаря сьогодні може негативно позначитися на здоров’ї. Також є ризик фінансових втрат.

9 березня – стрижка зміцнить імунітет і навіть може принести додаткові роки життя.

10 березня – категорично не рекомендований для стрижки день, загрожує різноманітними неприємностями і проблемами.

11 березня – стрижка буде вдалою, принесе радість і душевну гармонію. Але врахуйте, знак Скорпіона може змінити особисте життя.

12 березня – рекомендований астрологами день для візиту до майстра. Стрижка приверне удачу, допоможе в кар’єрному зростанні, поліпшить матеріальне становище, але може спровокувати появу зайвої ваги, тому стежте за своїм раціоном.

13 березня – сприятливий день для догляду за волоссям, поліпшить колір обличчя і стан шкіри.

14 березня – стригтися в цей день украй небажано, можуть загостритися хронічні хвороби.

15 березня – день, несприятливий для стрижки, можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, зокрема кон’юктивіт, ячмінь або підвищиться внутрішньоочний тиск.

30-11-14-foto-600x450-2

16 березня – день вдалий для стрижки волосся або його фарбування, допоможе прибрати негатив, приверне щастя, удачу і радість у ваше життя.

17 березня – стрижка допоможе досягти успіху, посилить вашу чарівність, але знак Водолія може посилити випадання волосся.

18 березня – також неоднозначний день. Стрижка посилить вашу привабливість, але знак Риб зробить негативний вплив на стан волосся.

19 березня – сьогодні не варто планувати візит до перукаря, стрижка призведе до втрати енергії, появі лупи і дратівливості.

20 березня – вкрай негативний день. Будь-яка робота з волоссям може погіршити здоров’я та залучити неприємності.

21 березня – сьогодні стрижка може призвести до конфліктів і сварок з близькими людьми. Однак, день сприятливий для зміни кольору волосся.

22 березня – невдалий день для роботи з волоссям і укорочення нігтів. Стрижка сьогодні загрожує погіршенням здоров’я і може призвести до непотрібних витрат.

23 березня – стрижка в цей день принесе страхи про втрату близьких вам людей, а також помітний дискомфорт, до того ж сприятиме значному ослабленню імунітету.

24 березня – найсприятливіший день для візиту до вашого майстру. Будь-які маніпуляції з волоссям поліпшать їх зростання, захистять вас від неприємностей, додадуть впевненості, допоможуть збільшити ваші доходи.

25 березня – стригтися небажано, тому незважаючи на поліпшення стану волосся можливі проблеми з органами слуху і дихання.

26 березня – похід в перукарню небажаний, він може спровокувати конфлікт і загострити хронічні захворювання.

27 березня – стрижка зміцнить здоров’я, поліпшить ваше життя, але знак Рака зробить волосся неслухняним, непідвладним укладанню.

28 березня – день не підходить ні для візиту в перукарню, ні навіть для миття волосся. Будь-яка робота з волоссям призведе до хвороби.

29 березня – стрижка або вкладання волосся протипоказані, тому що це загрожує погіршенню здоров’я.

30 березня – стрижка вранці і вдень призведе до хвороби, але після 15 годин настає хороший час для роботи з волоссям.

31 березня – стрижка вранці і вдень поліпшить ріст волосся, але тільки до 16:14, стрижка після цього часу призведе до поганого росту волосся, підвищить ймовірність хвороб.

Отже, в березні 2015 року сміливо відвідуйте перукаря 3, 9, 12, 13, 16 і 24 березня.