додому Астрологія та Гороскопи

Любовний гороскоп на 2015 рік

5027

До серпня Юпітер в знаку Лева створює прекрасні умови для «красивого життя». Його неодмінним атрибутом буде яскравий любовний роман. Це час для романтичних пригод, цікавих побачень, для того, щоб голова паморочилася від любові.

У такий час пари роз’їжджають по дорогих курортів, влаштовують неймовірні особисті свята, дарують один одному той самий «мільйон червоних троянд», не скупляться на широкі жести.

01-12-14-foto-cikavosti600x379-1

У січні відносини будуть нестабільними і непередбачуваними. З лютого до середини квітня відносини розвиваються від романтичної закоханості до пристрасного завоюванню партнера і, нарешті, до стабільності. В кінці квітня і початку травня найлегше відбуваються знайомства. Потім до кінця травня йде відповідний час для початку спільного життя. Посилюється любов в сімейних парах. З червня до жовтня роман виглядає найбільш яскраво. Особливо в цьому відношенні цікавий серпень. Це той час, коли повітряні кульки романтики лопаються. Багатьох спіткає розчарування, адже спочатку їм обіцяли шик і блиск, а в підсумку довелося зіткнутися з повсякденністю. Деякі люди в серпні повернуться до колишнього партнера, а інші постараються вскочити в останній вагон поїзда і доведуть до кінця романтичну історію, хоча її якість їх розчарує.

Жовтень – час спокійного і рівного течії життя. Кохання у жовтні складається з дрібниць, щоденного спілкування, турботи, дрібної допомоги один одному. Це час найбільше підходить для пар, які притираються один до одного в побуті. Нарешті в листопаді між закоханими буде досягнута гармонія. А для самотніх людей це ще один шанс влаштувати особисте життя. У грудні на перше місце у відносинах виходять сексуальне тяжіння, ревнощі, власницькі почуття і боротьба за владу.

Овен Тілец Близнюки Рак Лев Діва
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби

Овен. Любовний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-12Овнам краще займатися особистим життям до середини серпня. Потім умови будуть вже не такі хороші. А в цей час можна твердо розраховувати на везіння в коханні. У Овнів буде багато різних варіантів влаштування особистого життя. Їх чекають розкішні побачення, роман з успішною людиною, красива історія кохання, елітний відпочинок з партнером або палкий курортний роман. У більшості Овнів буде вибір з кількох людей, з якими можна будувати відносини. Головне – визначитися до серпня-жовтня, інакше можна залишитися на самоті. У серпні в життя Овнів повернеться партнер з минулого. Відновлювати з ним роман чи ні – вирішувати Овнам. Жовтень і листопад – час переходу від роману до серйозних стосунків. У цей час Овни вчаться враховувати інтереси партнера і будувати плани в розрахунку на те, що вони не одні. У грудні партнерство потребують сил, це буде найактивніша сторона життя. Або пара разом щось затіє, або у партнера будуть проблеми, в яких йому буде потрібна допомога, або енергія не знайде виходу і пара буде сваритися.

Тілець. Любовний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-11Початок року і весна у Тільців будуть нейтральними. Якісь події, звичайно, відбуватися будуть, але вони будуть дрібними, що не запам’ятовуються, не впливають на подальше життя. Влітку з’являться труднощі в спілкуванні з партнером. Деякі пари розлучаться – хто назавжди, а хто на час, тому що приймуть рішення роздільно проводити відпустку або тому, що у когось з пари з’являться важливі справи, які не залишають часу на особисте життя. Зате літо найбільш підходить для пар, які живуть в цивільному шлюбі і вирішили офіційно оформити стосунки. Час повної зміни особистому житті – серпень і вересень. Труднощі в партнерстві зникають. Йде холодок з відносин, зникають перешкоди для знайомства, з’являється взаєморозуміння в парах. На це місце приходить яскравий і пристрасний любовний роман, пригоди, відмінні знайомства, з’являється багатий вибір тих, з ким можна зустрічатися. Особисте життя починає грати яскравими фарбами, в любові везе. Це триватиме до самого кінця року.

Близнюки. Любовний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-10Для Близнюків партнерство до літа буде сферою випробувань і важких, відповідальних обов’язків. Випробування і позбавлення можуть виражатися в охолодженні партнера або у неможливості побудувати міцні стосунки з будьким. Відповідальність же буде в тому випадку, якщо у партнера почнуться труднощі, а Близнюки будуть самовіддано його підтримувати. Багато Близнюків у 2015 вступлять в шлюб, і це буде не імпульсивний порив, а відповідальний і обдуманий вчинок. Але це стосується тих, у кого вже є пара. Одиноким людям буде складно не те, що створити сім’ю, а й просто зав’язати більш-менш серйозні стосунки. У червні і липні Близнюки відчують свободу від тягаря відповідальності. У серпні особисте життя піде активніше. Стане більше подій в любові, знайомств, побачень. Осінь теж буде насиченою. Але восени Близнюки зіткнуться з тим, що, незважаючи на активний інтерес протилежної статі, серйозні відношення не починаються. У грудні Близнюки розірвуть безперспективну зв’язок або будуть постійно сваритися з партнером.

Рак. Любовний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-9Багато Раків в 2014 році зіткнулися з нестачею емоцій в любові, із занадто холодними, які радують відносинами, з перешкодами, які розлучали з коханою людиною, а то і з неможливістю з ким-небудь познайомитися. Цього року все це піде. Зникнуть причини холодного ставлення, самотні люди зможуть знайти пару, розлучені закохані зможуть зустрітися. На початку року і навесні буде складно зберегти шлюб або партнерські відносини. Також переживання і стрес можуть бути через проблеми у партнера. Влітку у відносинах знову стане мало тепла. Ракам краще не розраховувати на палкийтний роман. Відпочинок з коханою людиною теж не принесе особливих емоцій (якщо взагалі буде). Зате якщо Рак шукає міцних відносин, поруч з’явиться неромантична серйозна, надійна людина. Найбільше шансів на знайомство, побачення, роман, на емоції і романтику буде в кінці жовтня і листопаді. А грудень – найбільш гармонійний місяць, коли відносини складаються легко і приносять багато радості.

Лев. Любовний гороскоп на 2015 рік

Любовний гороскоп на 2015 рікДля Левів 2015 стане часом випробувань у відносинах. Одиноким людям буде складно знайти пару. Претендентів на відносини буде небагато. Це тим більше дивно через те, що аж до осені Леви будуть прекрасні і блискучі. Однак це якраз той випадок, коли «багаті теж плачуть» – у успішних, яскравих, красивих Левів не буде складатися особисте життя. Леви зіткнуться з розрахунком, жлобством, холодністю партнера. Ніхто не зможе запропонувати їм той рівень залицянь, на який вони вправі розраховувати. Зірки радять Левам відмовитися від претензій на розкішний роман і підійти до любові прагматично. Поруч з ними буде людина, відносини з яким будуть вигідні або надійні. Любовні стосунки з ним можна сприймати як діловий проект, мета якого – використовувати роман для соціальних успіхів або для створення сім’ї на взаємовигідній основі. Яскравіше і красивіше відносини стануть влітку. Або партнер на час стане вести себе романтичніше, або Леви відпочинуть душею під час пристрасного курортного роману без продовження.

Діва. Любовний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-7У Дів особисте життя буде фатальним і повним переживань. Деякі Діви без пам’яті закохаються, але про рівний, плавний і спокійний романи вони можуть тільки мріяти. Відносини будуть пристрасними і дуже непростими. Деякі розлучаться з партнером, і це стане причиною сильного емоційного кризи. А в деяких парах серйозні труднощі виникнуть взагалі не через поведінку Діви або її партнера, а через вплив подій у світі на життя пари. Особливо це стосується закоханих, які живуть в різних країнах. Якщо роман здатний закрутити Діві голову, то від сімейного життя голова запаморочиться з іншої причини. З відносинами в шлюбі і партнерство тісно пов’язані обман, плутанина, таємниці партнера, його дивна поведінку. Рік не дуже підходить для весілля: навряд чи Діва буде ясно уявляти, що її чекає. У вже існуючих сім’ях відносини погіршаться через роман партнера на стороні або через його пристрасті до алкоголю, наркотикам, комп’ютерним іграм та іншим замінникам реальності.

Терези. Любовний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-6Ваги в 2015 році можуть не чекати стабільності і порядку. Їхнє особисте життя буде відрізнятися непередбачуваністю, причому вести себе несподівано буде не тільки партнер, а й самі Терези. Події залежать від сімейного статусу Терезів. Несімейні люди можуть вступити в шлюб, та так поспішно, що й самі цього не очікували. Чоловіком (дружиною) Терезів стане людина, відносини з яким вони не розглядали всерйоз, чи зовсім недавній знайомий (знайома). Деякі Ваги підуть на строкову реєстрацію відносин не через власне імпульсивного бажання, а через те, що їх змусять обставини. Одружені і заміжні Терези, навпаки, зіткнуться з тим, що їхнє сімейне життя похитнеться. З нього підуть стабільність і передбачуваність. Підвищується ризик розлучень. Партнер буде дратувати поведінкою «вільного» людини, абсолютно не враховуючи інтереси Терезів. А як бути тим, хто не в шлюбі і не прагне туди? Для них 2015 приберіг початок року: з січня до середини березня йде час активної особистому житті, флірту, знайомств і побачень без зобов’язань.

Скорпіон. Любовний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-5Скорпіонам потрібно бути уважними – особисті стосунки в 2015 році будуть найзаплутанішою, неясною і туманною сферою життя, в ній буде не вистачати ясності і чіткого розуміння того, що відбувається. У деяких Скорпіонів це виллється в романтичну платонічну любов перед партнером і ігноруванням його недоліків. У людей, що зберегли юнацьку свіжість почуттів, і у юних Скорпіонів це буде рік романтичної закоханості – тієї самої, коли люди просто люблять один одного і не будують жодних планів на майбутнє. У поганому варіанті рік принесе дивні і непотрібні любовні зв’язки, зради (і з боку партнера, і з боку Скорпіона), захоплення партнера (а то і пари в цілому) алкоголем або ще чимось не дуже хорошим. Можуть стати відомі таємниці з життя партнера. Найактивніше особисте життя буде в січні-березні, а найщасливіші події чекають в травні-червні, листопаді і на початку грудня. Що стосується відносин у шлюбі, то вони будуть рівними, якщо не вважати певною відчуженості Скорпіона від партнера влітку.

Стрілець. Любовний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-4Особисте життя Стрільців буде сповнене сюрпризів. У ньому не варто чекати передбачуваних подій: все буде йти несподівано, раптово і зовсім не так, як уявлялося. Це щасливий рік для романтиків, які не люблять нудних стабільних відносин. Вони будуть насолоджуватися цікавими збігами, оригінальним розвитком роману, в них будуть закохуватися з першого погляду, та й вони самі можуть потрапити під чарівність незнайомої людини в одну хвилину. На жаль, вірність – не найсильніша сторона у відносинах в 2015 році. Але тут багато що залежить від Стрільця. При спробі прив’язати партнера до себе і позбавити його особистого простору, Стрілець ризикує опинитися кинутим. Приблизно те ж трапиться, якщо Стрілець буде з тим, кого не любить, але зустрічається за звичкою або через почуття боргу: Стрілець сам не зможе утриматися від зради. Якщо ж пару об’єднує любов і нічого крім любові, такий союз буде міцним. Він буде триматися на повній довірі, пара буде часто відпочивати порізно, у кожного будуть свої особисті справи, і обох це буде влаштовувати.

Козеріг. Любовний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-3Козерогам до квітня знадобиться багато сил. Вони будуть поставлені в складні умови вдома. Домочадці почнуть вириватися з-під контролю, це змусить Козерогів вести себе більш нервово, владно і різко, ніж зазвичай. Не у всіх це буде пов’язано з відносинами в шлюбі. Деяких зібратися з силами змусить переїзд або ще якісь зміни в будинку. Але все-таки навіть цим Козерогам треба бути уважними, щоб не посваритися з членами сім’ї. Для цього потрібно направити всі сили на вирішення проблеми, а не на спробу підпорядкувати собі партнера і дітей. Найбільш бурхливе ??особисте життя буде навесні. Це і часті побачення, і більше знайомств, і початок відносин, і спільні з коханою людиною справи та плани. Влітку буде суперечка з партнером, в якому важко знайти компроміс. Одному комусь з пари доведеться поступитися. Козерогів будуть дратувати деякі вчинки партнера. Це особливо важливо для сімейних пар і для тих людей, які збираються одружитися; через суперечності Козеріг навіть може відмовитися від весілля. Осінь і грудень пройдуть рівно і нічим не запам’ятаються.

Водолій. Любовний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-2Найважливіші події року в любові у Водоліїв стануться до середини серпня. Це будуть щасливі події: початок перспективних відносин, поява успішного і заможного чоловіка (у житті Водолія-чоловіки – жінки з хорошого суспільства). Деякі події будуть помітні не тільки Водолію і його партнеру, а й широкому колу людей. Це, наприклад, весілля, святкування заручин, успіх у роботі в чоловіка (дружини), яким Водолій буде пишатися. Треба зауважити, що рік набагато більше підходить для шлюбу, серйозного партнерства і відносин у родині, ніж для легкого роману. Водолії, які не бажають відмовлятися від свободи і зацікавлені тільки в любовних пригодах, багато втратять. Їхнє особисте життя буде складатися непогано, але, на жаль, зовсім не так розкішно, як у «парних» Водоліїв. З середини серпня в спокійне русло увійде і життя тих, хто перебуває в партнерстві. Все найважливіше, що могло статися, до цього часу відбудеться, і залишок року пройде рівно і без якихось пам’ятних подій.

Риби. Любовний гороскоп на 2015 рік

01-12-14-foto-cikavosti50x50-1Особисте життя Риб стане активним з літа. Відносини стануть швидко розвиватися. Пари будуть частіше бачитися. Самотні Риби будуть часто ходити на побачення, зустрічатися, але не факт, що вони визначаться з вибором. І це правильно, їм можна не поспішати. Літо – час для відпочинку і романтики, а не для серйозних рішень. А час влаштовувати особисте життя почнеться з осені. У Риб почнеться перспективний роман, вони зустрінуть успішну і гідну людину, їх чекає визнання в любові, початок серйозних відносин. Багато від літніх зустрічей перейдуть до серйозного зв’язку. З вересня до кінця року дуже можливе весілля. Сімейних Риб цей період порадує діловими успіхами партнера, від яких Риби теж отримають свою вигоду. Небезпека цього періоду в тому, що Риби можуть не знайти спільну мову з партнером: Риб будуть більше цікавити духовні цінності і любов, а партнера – честолюбні мрії, соціальний статус і гроші. На цьому ґрунті може бути конфлікт і безліч сумнівів на тему необхідності одруження.