додому Гороскоп

Місячний календар з 1 по 7 грудня 2014

Цей тиждень відзначений повним місяцем в суботу, 6 грудня. Таким чином, практично весь діловий тиждень Місяць знаходиться в стадії росту. Так що не відкладайте справи на потім, і результати не змусять себе чекати.

Особливо цінними в діловому відношенні будуть 1 і 2 грудня. Повний місяць на осі Стрілець-Близнюки традиційно акцентує питання транспорту, поїздок, комунікацій та відносин з іншими країнами, вносячи деяку напруженість у ці сфери людського життя.

Місячний календар з 1 по 7 грудня 2014

 

Місячний календар на 1 грудня: 9 місячну добу

Досить гармонійний день, коли всі питання вирішуються легко, без значних перешкод і перепон. Гармонійні аспекти Місяця до Сонця і Меркурія в Стрільці дуже сприятливі для поїздок, далеких подорожей, контактів з представниками інших країн, культур та ідеологій. Це один з найкращих днів у році для спілкування на міжнародному, міжнаціональному рівні, для створення будь-яких структур з обміну та комунікацій. Сьогоднішні поїздки пройдуть легко і не втомлять. Однак пізній вечір і ніч кардинально змінюють сприятливу картину, вносячи напруженість і небезпеку. Місяць наближається до несприятливої ??конфігурації з Ураном і Плутоном. Уникайте поїздок і переміщень вночі, небажані відвідування місць масового скупчення людей. Будьте обережні скрізь.

Місячний календар на 2 грудня: 10 місячна доба

Ще один гармонійний день. Нічна напруженість позаду, Місяць наближається до сприятливих конфігурацій з Венерою і Юпітером. Прекрасний день для любові, щедрості, прояви великодушності, доброти, для покупки подарунків, допомоги іншим людям, милосердя. Сьогодні можна купувати дорогі цінні речі, біжутерію, косметику, коштовності. День також сприятливий для любові і побачень, визнань і пропозиції шлюбу, для заручин і одруження. Вечір вдалий для походу в ресторани, урочистих вечерь, вечірок.

Місячний календар на 3 грудня: 11 місячна доба

Рано вранці Місяць у критичному аспекті з Марсом. Бійтеся травм і аварій, є ризик технічних збоїв у роботі транспорту, механізмів. У першій половині дня Місяць покидає Овен і переходить в спокійний, заспокійливий Тілець. Деяке емоційне напруження останніх двох днів значно знижується. Хороший день для будь-якої творчості, особливо друга половина дня, коли Місяць буде в аспекті з Нептуном. Цей надихаючий аспект сприяє творчому розкриттю, посилює уяву. Також день підходить для відвідування церков, храмів, виконання релігійних обрядів.

Місячний календар на 4 грудня: 12 місячна доба

Місяць у Тільці сприяє будь-яким справам, які вимагають старанності і наполегливості. Цей день відмінно підходить для фізичної роботи, особливо на свіжому повітрі, для роботи по дому, наведення порядку в навколишньому просторі, будь-якої господарської роботи, особливо що стосується кухні та кулінарії. Покупки сьогоднішнього дня — предмети прикраси інтер’єру (наприклад, новорічні гірлянди), декорування (штори, картини), а також меблі і предмети мистецтва. Можна робити дорогі, значні покупки, брати кредит. Вечірній аспект Місяця до Юпітера застерігає від надмірностей у їжі і задоволеннях, а також від значних фінансових витрат.

Місячний календар на 5 грудня: 13 місячна доба

Ранковий аспект Місяця до Сатурна не сприяє оптимістичному початку дня, може знижувати настрій і загальний життєвий тонус. Дають про себе знати проблеми зі здоров’ям, однак вже до обіду аспект втрачає актуальність, і його негативний вплив повністю нейтралізується. Місяць переходить в знак Близнюків, підвищуючи товариськість і допитливість. У другій половині дня Місяць у аспекті з Марсом дуже сприятливий для покупки технічних новинок, особливо мобільних телефонів, комп’ютерів, комунікаторів. В цей час також вдалі поїздки, особливо швидкими видами транспорту. Вечірній аспект Місяця до Нептуна несприятливий для будь-яких покупок (можуть бути помилки в розрахунках внаслідок технічних збоїв або свідомого обману продавців).

Місячний календар на 6 грудня: 14 місячна доба

Метушливий день. Події дня можуть поставити все з ніг на голову і викликати раптові зміни в планах. Спостерігаються труднощі з концентрацією, складно зосередитися на чому-небудь. Присутня нервозність і деяка гарячковість в думках. Постарайтеся зберігати спокій і не приймайте за істину в останній інстанції все, що почуєте або побачите сьогодні. День несприятливий для поїздок, є ризик поломок і форс-мажорів. Краще провести день вдома, займаючись домашніми справами.

Місячний календар на 7 грудня: 15 місячна доба

В цілому, день дуже непогано підходить для активного відпочинку, особливо у вигляді походів в торговий центр за святковими покупками, в розважальний комплекс або на концерт. Сьогодні легко спілкуватися з людьми, навіть малознайомими. Ви можете зловити себе на думці, що Вам постійно хочеться розмовляти і щось обговорювати. Навіть мовчазні люди в такі дні стають говіркішими. Однак намагайтеся не перестаратися в розвагах і покупках, інакше несподівано для себе виявите, що витратили більше запланованого і купили зовсім не те, що хотіли.