додому Фітнес і спорт

Користь скакалки для чоловіків та жінок. Топ – 5 корисних властивостей

1944

Мабуть, кожна людина хотіла б мати гарне, підтягнуте тіло, яке випромінює здоров’я. Однак на ділі домогтися цього зовсім непросто – брак часу, банальна лінь і невіра в те, що звичайні вправи в домашніх умовах можуть істотно вплинути на здоров’я, змушує більшість людей відмовлятися від занять спортом. Але ж для здобуття гарної фігури і міцного здоров’я не потрібні десятки тренажерів і добу виснажливих тренувань, достатньо лише 30 хвилин на день стрибати на звичайній скакалці. У чому користь скакалки для чоловіків і жінок? Наведемо топ-5 корисних властивостей цього нехитрого спортивного снаряда.

17-01-15-foto-700x394-1

1. Швидкість, увага і координація

Скакалка лише на перший погляд може виявитися іграшкою для дівчат у дворі. Якщо звернути увагу, легкоатлети, баскетболісти і навіть боксери-важковаговики вважають скакалку одним з найважливіших атрибутів тренування і приділяють вправам з цим снарядом мінімум 30 хвилин в день. Такі заняття дозволяють виробляти швидкість реакції, покращують координацію рухів і загострюють увагу. До того ж, стрибки на скакалці дозволяють м’язам працювати спільно, що вкрай важливо для гармонійного зміцнення всього організму і збереження рівної постави.

2. Зміцнення серця і судин

Виявляється, такий простий предмет, як скакалка може істотно зміцнити серцево-судинну систему. За словами медиків, активні безупинні рухи протягом 10-20 хвилин можуть значно поліпшити кровообіг, зміцнити стінки судин і зробити їх більш еластичними. Це означає, що регулярно здійснюючи вправи на скакалці можна вберегти свій організм від інсультів та інфарктів – головних причин, що призводять до ранньої смертності та інвалідності.

3. Боротьба з целюлітом

Як показує практика, скакалка є одним з найдієвіших методів у боротьбі з целюлітом. Дівчатам, які намагаються позбутися «апельсинової кірки» на стегнах фахівці нерідко радять займатися саме цими нехитрими вправами, які допомагають усунути дефект в найкоротші терміни. Швидкі ритмічні рухи під час стрибків істотно поліпшують кровообіг, а значить і обмін речовин, що допомагає в боротьбі проти целюліту краще всіляких антицелюлітних кремів.

4. Ефективне схуднення

Як показує практика, всього 15 хвилин в день занять зі скакалкою дають чудові результати в плані схуднення і корекції фігури. Людина, яка регулярно здійснює дані вправи витрачає 300-400 калорій тільки за 1 заняття. А якщо стрибати два рази на день по 15 хвилин, результат буде ще більш ефективним. При цьому найкраще йде жирова маса на стегнах, животі та сідницях, що допомагає повернути красиву фігуру не тільки жінкам, а й розповнілим чоловікам.

5. Витривалість

Вивчаючи, в чому користь скакалки для чоловіків, не можна не відзначити той факт, що вправи з цим спортивним снарядом дозволяють розвивати витривалість. Саме регулярні стрибки допомагають позбавитися від задишки і значно зміцнити дихальну систему. Люди, які відповідально підходять до занять, і по 20 хвилин в день стрибають на скакалці, вже через 3-5 тижнів тренувань відзначають, що задишка ослабла або повністю зникла, а долати перешкоди, зокрема сходові марші, стало значно простіше.

Кому шкідлива скакалка

При всіх плюсах цього спортивного снаряда, варто сказати, що корисні вправи зі скакалкою не всім. Приміром, особам із серцево-судинними захворюваннями, людям з варикозним розширенням вен, а також тим, у кого є захворювання суглобів і хребта, стрибати на скакалці не рекомендується. Цим можна погіршити стан здоров’я, а значить перед заняттями є сенс порадитися з лікарем. Будьте здорові!

попередня статтяВесільні та вечірні сукні Ricca Sposa 2015 – фото
наступна статтяКомплекс вправ для постави – 10 ефективних вправ

Додати коментар