додому Поради

Корисні поради для пошуку нової роботи

В результаті пандемії багатьом фірмам та підприємствам довелося закритися та скоротити своїх співробітників. Люди намагаються знайти нову роботу, це не завжди виходить, хоч є вільні вакансії. Що необхідно зробити, щоб стати затребуваним на ринку праці.

Image by magnetme from Pixabay

При віддаленій роботі активно використовують електронні технології. Для деяких людей вони залишаються новими та складними. Щоб виділитися серед інших претендентів на вакансії, освойте невідомі раніше програми, навчитеся працювати на комунікаційних платформах для проведення відеоконференцій, онлайн спілкування співробітників.

Поміркуйте

Щодня беріть аркуш паперу та записуйте, у які періоди життя ви отримували найбільше задоволення від роботи. Подумайте про ідеальне для вас місце, щоб бути активним і успішним. Пишіть докладно, це може призвести до розуміння того, що вам потрібне сьогодні.

Навчіться пристосовуватися

Якщо не влаштовує рутина, в якій ви перебуваєте, спробуйте повністю змінити своє життя. Адаптуйтеся до нових умов, навіть якщо вони приносять дискомфорт. Киньте собі виклик, будьте гнучкими до можливостей, які вам доступні, зумійте пристосуватися.

Відновіть старі зв’язки

Зателефонуйте однокласникам, однокурсникам по інституту, колегам з минулої роботи. Не звертайте увагу на пошуки місця, не просіть допомоги, зайдіть, дізнайтеся, як у них справи. Можна мимохіть згадати, що шукайте нову роботу.

Зверніть увагу на підприємства, що адаптуються до нових умов

Знаходьте компанії, які впоралися із ситуацією, йдуть у ногу з часом. Подивіться, які у них є вакансії, зверніть увагу на їхні вимоги до нових працівників. Це допоможе зорієнтуватися ринку праці.

Створюйте правильний контент

Сьогодні соцмережі стали додатковим джерелом для роботодавців. Вони вивчають кандидатів на вакансії з їхнього сліду в інтернеті. Намагайтеся, щоб сторінки показували вас зі сприятливого боку, наголошували на навичках, здатності мислити, приймати рішення. Створюйте контент, який відображає ваші знання у певних галузях. Це може стати в нагоді при пошуку роботи.

Будьте актуальним

Крім відмінних ділових навичок, потрібно знати, що відбувається тут і зараз, вміти аналізувати ситуацію, робити висновки, приймати правильні рішення. Ці важливі якості необхідні для привернення уваги роботодавців.

Подумайте про державну службу

Багатьох людей не влаштовує існуюча ситуація. Можливо, саме вам вдасться змінити становище у країні та світі. Потрібні свіжі уми, які здатні вирішувати серйозні проблеми.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут