додому Дім і затишок

Клопи в квартирі — як позбутися?

Шкода, та навіть у сучасному світі від появи клопів в будинку ніхто не застрахований. Ці комахи створюють багато незручностей, а винищити їх назавжди — завдання не з легких.

У деяких країнах Європи і США, за послуги служб, які знають, як виявити і витравити клопів з квартири, люди платять чималі гроші. У нашій же статті ви дізнаєтеся, як можна побороти дрібних шкідників досить простими і перевіреними способами самостійно.

jaj_pozbutysia_klopiv_600

Звідки з’являються клопи і де вони живуть у квартирі?

Найчастіше ці комахи з’являються там, де найменше дотримуються гігієнічні вимоги. Також клопи з легкістю переносяться з приміщення в приміщення через речі, одяг, взуття, меблі тощо. Навіть якщо ви купили диван в магазині, і поставили його в квартирі новобудови, можете придбати собі нових «друзів» без проблем. Про знімні квартири і говорити нічого. Ці дрібні шкідники можуть «оселитися» навіть в обробленому отрутами порожньому житлі.

Щоб не стати жертвою кровопивців, потрібно з’ясувати, де в квартирі можуть жити клопи і негайно зайнятися їх винищенням. Для цього варто заглянути в усі щілини, відклеєнні шматки шпалер на стінах, тріщини, матраци на ліжках, дивани, плінтуса, підлогу біля ліжок, дверні та віконні рами. Потенційно сприятливими місцями для проживання клопів можуть стати шухлядки шафи і комода, отвори під кріплення дверцят або полиць.

Також обов’язково перевірте всі ковдри і матраци, якщо на них є чорні або червоні крапочки швидше труїте паразитів, хоча краще позбутися місць проживання шкідників і придбати нові ковдру і матрац.

Профілактика від клопів в квартирі

  • Щоб запобігти появі та поширенню кровопивних паразитів, потрібно дотримуватися чистоти, і по можливості позбуватися старих речей.
  • Якщо вам вдалося знайти паразитів у своєму дивані або іншій м’якій мебелі, краще її відразу викинути, так як витравити клопів з квартири в цьому випадку, буде дуже непросто, а ймовірність, що «звірятка» вимруть всі, до одного дуже мала. Крім того, ці маленькі кровопивці здатні дуже швидко розмножуватися, і навіть після невдалої спроби від них позбавитися, кількість комах може збільшитися в рази.

Як самостійно знищити клопів в квартирі?

На жаль 100% гарантії усунення надоїдливих «сусідів» жоден з методів не дає. Але не варто впадати у відчай, адже на війні всі засоби хороші.

І так, найвірнішим і традиційним способом самостійного знищення клопів в квартирі вважається побутова хімія. Її в магазинах предостатньо. Можна придбати аерозоль, парафіновий олівець, водний розчин і ретельно обробити всі населені клопами місця згідно інструкції. Але при цьому в кімнаті не повинні перебувати продукти, посуд і домашні тварини. Перед обробкою необхідно так само підготувати вільний доступ до плінтусів, шафок, щілин, місцям за килимами та іншими місцями, звідки в квартирі можуть з’явитися клопи.

Під час обробки обов’язково використовуйте марлеву пов’язку або респіратор, гумові рукавички та окуляри. Наносити рідкі засоби можна пензликом або пульверизатором. Будь-які тканинні речі краще випрати, а потім пропрасувати праскою. Ковдри і верхній одяг, швидше за все, доведеться здати в хімчистку.

Існує і більш простий метод, як позбутися від клопів в квартирі. Протримати приміщення з відкритими вікнами і дверима під час сильного морозу 2 і більше годин буде достатньо, а більшу частину облюбовану паразитами предметів можна винести на вулицю або на балкон.

Якщо нічого не допомагає, варто звернутися за допомогою до санстанції, там напевно знайдуть спосіб вирішення даної проблеми.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут