додому Мода і стиль

Що таке елегантність?

3435

Часто нам доводиться чути слово «елегантність», яке застосовують до одягу, стилю, поведінки. Елегантність – що це таке? Якими якостями повинна володіти жінка, щоб її вважали елегантною? Неможливо пояснити значення цього слова з наукової точки зору. Як і чарівність, привабливість, харизматичність, елегантність – це цілий комплекс відчуттів, які виникають при погляді на дівчину. Вона не схильна тимчасових змін, на неї не роблять впливу модні тенденції. Але це зовсім не означає, що можна бути елегантною, ігноруючи тенденції світу моди.

moda_styl-02.07.2014-05_resized

Елегантність в одязі

Дівчині, яку оточуючі вважають елегантною, відомо все про правила складання гардероба, модних кольорах, силуетах і фактурах. Вона ніколи не стане купувати одяг просто так, випадково, спонтанно, бо розуміє, що всі предмети гардероба повинні бути гармонійними, продуманими, такими, що поєднуються. Саме продуманість і є основним секретом елегантності в одязі.

Існують і інші правила елегантності. По-перше, якість речей. Думка про те, що елегантні речі – це дорого, помилково. Щоб виглядати елегантно, не обов’язково звертатися до особистого кравця або поповнювати гардероб в елітних бутіках. При виборі речей звертайте увагу на крій, деталі, матеріал. Вартість речі значення не має. Головне – як вона виглядає.

Вітається і простота одягу. Зайві деталі і химерності візуально здешевлюють навіть найдорожчу річ. Це відноситься і до аксесуарів, які в надмірній кількості виглядають вульгарно, що не сполучається з поняттями «елегантність» і «стиль». Елегантна леді ніколи не дозволить собі користуватися дешевою популярністю, заснованої на довжині «ультра-міні», глибоких декольте, прозорих тканинах і епатажних розрізах. А про акуратність (м’ятого одягу, плямах, потертостях, кошлатання) і говорити не варто.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут