додому Краса і здоров'я

Як приховати сліди втоми на обличчі?

Якщо ви помічаєте, що на обличчі починають проявлятися сліди втоми, просто прислухайтесь до декількох простих порад. Насправді, приховати сліди втоми можливо.

втомлине обличчя

Тональний коректор

Поправити колір обличчя можна за допомогою тонального коректора. Рожевий коректор, білий або бузковий, їх формули містять світловідбиваючі частинки. Коректор можна наносити під тональну основу.

Охолоджуємося

Мішки під очима — це ознака повільної циркуляції крові і лімфи. Прискорити процес циркуляції допоможе холод. Під очі на пару хвилин ви можете покласти два кубики льоду або ж дві охолоджені в холодильнику чайні ложки. Можна скористатися пакетиками ромашкового чаю, але для цього знадобиться 15 хвилин. Професійні косметологи радять нанести на внутрішній куточок ока базу для тонування обличчя.

Дізнайтесь більше:

Приховування кругів під очима

Не забудьте приховати кола під очима, якщо кола рожевого кольору, після тональної основи досить нанести жовтуватий засіб проти темних кіл. Синюваті кола краще приховає засіб оранжевого тону. Западини під очима можна прибрати, скориставшись засобом проти темних кіл зі світловідбиваючими частинками.

Увагу на брови

Недоглянуті брови, як не дивно, також можуть надавати втому. Виправити ситуацію можна надавши бровам лінію вигину за допомогою олівця або гелю, роблячи, таким чином, тонкі і рідкісні вії густішими і підкреслюючи їх натуральний колір.

Тіні для повік

Приховати втому вам допоможуть переливаючі тіні для повік. Лінія, проведена коричневим олівцем, растушована ближче до скронь, а також об’ємна туш для вій зроблять погляд більш глибоким.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут