додому Дієти і харчування

Які трави виводять паразитів з організму

Аптечні препарати проти глистів дуже потужні, але вони сильно б’ють по організму. Замінити їх можуть трави з аюрведичної медицини: багато засобів діють не гірше таблеток. Очистити організм без зайвої шкоди здатні не тільки відомі всім полин і пижмо, але й екзотичні рослини. Для кращого результату їх можна поєднувати в зборах.

Віданга

Какие травы выводят паразитов из организма

Одна з найпопулярніших індійських трав в аюрведі по-науковому називається «ембелія кисла», але в народі її охрестили помилковим чорним перцем через схожість плодів. Відангу використовують у 75 лікарських складах аюрведи, тому що вона допомагає не тільки при паразитах, але і при грибкових захворюваннях, проблеми з щитовидною залозою, системою травлення.

Ця трава відома завдяки сильним антисептичним властивостям. В її складі знаходиться багато танінів – фітохімічних речовин, які пригнічують активність паразитів, не дають їм виробляти енергію. Разом з цим віданга руйнує захисну оболонку гельмінтів, знищуючи їх.

Максимально ефективна така трава від паразитів на ранній стадії хвороби, щодо личинок, а не дорослих особин.

За даними досліджень, проведених в Індії в 2012 році, віданга сприяє знищенню стрічкових черв’яків і круглих збудників гемонхоза. Трава працює майже так само, як аптечні ліки. Крім вбивства гельмінтів вона допомагає швидше загоїти пошкоджені тканини, захистити нейрони.

У терапії використовують екстракт листя віданги.

Нім

Какие травы выводят паразитов из организма

Азадірахта індійська (наукова назва) – вічнозелене дерево, яке росте в тропіках і субтропіках. Його називають «панацеєю від усіх хвороб», тому що в медицині використовуються всі частини, від коренів до насіння. В хімічному складі німа знаходиться більше 300 цінних речовин, які очищають кров, зміцнюють організм, знищують патогенну флору. Кожен трав’яний антипаразитний збір містить цю рослину.

Дослідження сінгапурських та індійських вчених показали, що нім токсичний для нервової системи глистів: він не дає їм створити захисну плівку, яка знижує ефективність терапії. Крім знищення паразитів ця трава допомагає їх вивести, тому що стимулює очищення організму шляхом виходу жовчі.

Олія насіння німа зменшує запалення, а екстракти листя знижують ризик розвитку раку.

Тріфала

Какие травы выводят паразитов из организма

Це готовий засіб, який містить 3 трави від паразитів: амалакі, харітакі і бібхітакі. Порошок, виготовлений з їх плодів, отримав назву «тріфала». Його використовують, щоб позбутися хвороб травної системи: гельмінтів, вірусів, бактерій, найпростіших, токсинів. Всі рослини містять флавоноїди і алкалоїди, що руйнують клітини патогенної флори.

Антипаразитне очищення організму в домашніх умовах за допомогою тріфали не поступається по ефективності аптечним засобам.

Вона стимулює скорочення стінок кишківника, покращує його мікрофлору, знижує запалення, відновлює слизову. Після хвороби засіб підвищить імунітет, прискорить одужання.

Гвоздика

Какие травы выводят паразитов из организма

У відомого прянощі є потужні лікувальні властивості. Якщо індійські глистогінні трави знайти не вдається, можна замінити їх гвоздикою. Більше 15% хімічного складу рослини займає ефірна олія, яка дуже ефективна проти нематод, лямблій, найпростіших. Максимальні результати воно показує при впливі на личинки глистів. Їх гвоздика вбиває, а у дорослих особин пригнічує активність.

Крім прямої дії ця трава від паразитів приносить користь побічно. Вона стимулює вироблення антиоксидантів в організмі, захищає кишківник від інфекцій.

Разом з глистами гвоздика може вбивати дріжджові грибки, цвілеві бактерії, оскільки ефірна олія руйнує їх мембрану.

Корисна вона і як симптоматичний засіб, тому що зменшує хворобливі спазми в животі.

Холарена

Какие травы выводят паразитов из организма

Без цієї трави не обходяться не тільки народні засоби від глистів і паразитів, але і склади від дизентерії. Холарена містить багато дубильних речовин і алкалоїдів, які знищують нервову систему черв’яків, паралізують їх.

За даними індійських досліджень, екстракт рослини здатний подіяти на паразитів за 4 хвилини, а вбити за 10. Разом з цим холарена виведе небезпечні елементи, стимулюючи роботу кишківника і надаючи сечогінну дію.

Ця трава здатна захистити головний мозок і нервову систему, оскільки надає антиоксидантний ефект. Вона позбавить від запорів, що важливо при терапії від паразитів, лікуванні геморою. У всіх випадках використовують кору рослини, листя такого ефекту не дають.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут