додому Вагітність і діти

Харчування вагітної жінки

1232

Харчувння вагітної жінки і її харчові смаки є однією з найбільш загадкових сторін вагітності. У зв’язку з цим існують навіть деякі народні прикмети. Приміром, якщо вагітна жінка не їсть варену картоплю і не вживає в їжу свиняче м’ясо, то має народитися хлопчик.харчування вагітних

Трапляється, що вагітна жінка відчуває дуже сильне бажання чимось поласувати, і тоді в другій годині ночі вона здатна розбудити свого чоловіка і відправити його на пошуки цього продукту. Намагайтеся не допускати таких крайнощів, замініть продукти харчування на близькі їм по смаку. Замість цукерок, наприклад, можна з’їсти родзинки або сушені фрукти.

Як харчується вагітна жінка

Перебирати продуктами харчування вагітна жінка може і зза токсикозу, особливо в першій половині вагітності. Їй доводиться вибирати такі продукти харчування, після яких вона себе буде почувати добре і які не викликають нудоту і блювоту.

Раптово виникає нудотаце наслідок різкої гормональної перебудови організму вагітної, коли кількість гормону прогестерону, відповідального за збереження вагітності, збільшується. Саме він викликає нудоту і печію, діючи на м’язи шлунка і кишечника. З цієї ж причини під час вагітності змінюються смакові уподобання жінки, огидне від одного і викликають бажання з’їсти іншого.

Дізнайтесь більше:

Частіше прислухайтеся до свого організму і постарайтеся зрозуміти, які продукти харчування в даний момент йому потрібні:

  • Вам сильно захотілося поласувати фруктамискоріше за все, у вашого організму дефіцит вуглеводів.
  • Кожен день хочеться морозивавключіть в щоденний раціон йогурт або сир, тому що організму не вистачає молочних продуктів.
  • У вас викликає огиду і нудоту запах кави або ви не виносите вигляд торта з кремомймовірно, організм таким чином намагається застрахувати вас від інтоксикації.

Саме те, що вам в даний момент хочеться з’їсти, наприклад, фрукти або овочі, і потрібно вашому організму. Це все необхідно для правильного харчування вагітної жінки.

Помилковою є поширена думка, що вагітна повинна харчуватися «за двох». Медицина давно вже довела, що правильне харчування вагітної жінки не повинне бути надлишковим, але різноманітним і повноцінним. Плід перестане розвиватися, якщо в організм матері стане надходити надмірно велика кількість поживних речовин. Дотримуйтесь міру в усьому.

попередня статтяЯк зберегти молодість шкіри обличчя?
наступна статтяДоглянуті ноги – секрети ідеальної шкіри

Додати коментар