додому Краса і здоров'я

Доглянуті ноги – секрети ідеальної шкіри

З приходом літа виникає бажання показати свої гарні доглянуті ноги, а значить, настав час привести їх в порядок після довгої зими. Допоможуть вам декілька секретів.як доглядати за ногами

Епіляція

Штани, колготки дозволяють приховати волосяний покрив, який покриває ноги протягом тривалого холодного сезону. Навесні і влітку зовсім інша справа, нам хочеться надіти короткі спіднички, квітчасті сукні і короткі шорти. Діставайте епілятори, бритвені верстати. Можете вдатися до воскової эпиляції.

Вправи для ніг

Вам здається, що ваші стегна округлі, а ікри занадто кволі? Не переживайте, існує комплекс легких і ефективних вправ для красивих і міцних ніг. Вдома ви можете виконувати серію присідань. Для виконання присідань поставте ноги на ширині стегон, присядьте, відводячи сідниці назад, потім встаньте. Спина повинна бути прямою. Зробіть 4 підходи по 20 присідань.

Дізнайтесь більше:

Автозасмага

Красу і доглянутість ніг додасть кремавтозасмага. Вибирайте автозасмагу у відповідності з вашим натуральним тоном шкіри.

Харчування

Якщо у вас поганий кровообіг, додайте в свій раціон червоні фрукти, які містять флавонолиречовини, що розріджують кров і стимулюють процес кровообігу. Якщо ви схильні до скупченню води в організмі, споживайте більше калію, який володіє дренажним ефектом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут